SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Yeni iPad Söylentileri

Yeni iPad Söylentileri
Bu haber 06 Ağustos 2013 - 8:41 'de eklendi ve 691 kez görüntülendi.


iPad söylentileri gün geçtikçe sıklaşmaya devam ederken, söylentilerin kaynaklarının güvenirliği daha fazla önem kazanıyor. Şu ana kadar belki de kesinleşen tek bilgi Apple’ ın 2 boyutta farklı model üreteceği yönünde. iPad Mini 2 ve iPad 5 olarak beklenen modeller ile ilgili son olarak geçtiğimiz günlerde bazı sözde kasa fotoğrafları yayınlanarak bunlar hakkında yorumlarda bulunuldu.

ipad-kasa-fanatikfone2

 

Öncelikle, fanatikfone adlı haber ve dedikodu sitesinde yayınlanan ve yeni iPad 5‘ e ait olduğu iddia edilen kapak fotoğraflarını yorumlayanlar modelin önceki iPad’ lere göre daha ince olduğu belirtiyor. iPad Mini tasarımlarına benzerliği dikkat çekilen kasa tasarımları 24 cm x 16,8 cm boyutlarına sahip. Ekran ile kenar çerçevesi arasında 3 mm kadar ince bir boşluk bulunan kasalar daha önce hakkında aldığımız duyumları doğrular nitelikte.

ipad-kasa-fanatikfone3

Fanatikfone sitesinde yayınlanan bir diğer resim ise iPad Mini 2‘ ye ait bir kasa olarak öne sürülüyor. Apple logosuna sahip olan bu minik kasa da daha önceki duyumlar doğrultusunda tasarlanmış görünüyor. Her iki kapak modelinde de resmi bir ibarenin yer almaması tabi ki şüphe uyandırıcı ancak Apple tarafından yürütülen çalışmaların ne denli heyecanla beklendiği, çıkan her söylenti ve haberde bu denli yorumun yapılmasından anlaşılabilir.

ipad-kasa-fanatikfone4

Bütün bunlardan şunu anlamalıyız; gördüğümüz fotoğraflar prototip örnekleri, üretim modelleri veya tamamen sahte ve özenti tasarımlar olabilir. Resmiyeti kazanmayan hiç bir fotoğraf şu anda tam olarak inandırıcı değil.


Etiketler :

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER