SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Windows 8.1′ e Ait İlk Düzeltme Paketi Yayınlandı

Windows 8.1′ e Ait İlk Düzeltme Paketi Yayınlandı
Bu haber 03 Temmuz 2013 - 17:03 'de eklendi ve 1.406 kez görüntülendi.

Windows 8.1′ e ait ilk ön izleme paketi geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Bunun üzerinden henüz 1 hafta geçmişken Microsoft paket için bir düzeltme güncellemesi yayınladı. Düzeltme güncellemelerinden 2 tanesi önemli ve 4 tanesi önerilen güncellemeler olarak yayınlandı.

Önemli güncellemelerden bir tanesi Windows Defender’ e ait güvenlik güncellemesi oldu. Diğer bir güncelleme de 3. parti yazılımlar ile Windows 8.1 arasındaki uyum sorunlarını gidermek için yayınlanmış. Önerilen 4 güncellemeden ilki de Windows Store üzerinde meydana gelen ani çökme hatalarına karşı hazırlanmış. İkincisi Windows 8.1′ e ait veri dosyalarını sağlamlaştırmak amacı ile yayınlanmış. Üçüncü güncelleme Google hesap sahiplerinin bazı uygulamalarda otomatik oturum açmalarının önüne geçmeyi amaçlarken son güncellemede Internet Explorer 11‘ in dosya indirme uygulamasında indirmelerin kaldığı yerden devam etmesini düzelten bir yama eklenmiş.

Windows RT 8.1 ön izleme sürümü için de aynı güncellemeler yayınlanırken otomatik güncelleme fonksiyonu açık olan tüm bilgisayarlar güncellemeleri otomatik olarak gerçekleştirecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER