SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Vodafone 15 Temmuz Bedava İnternet Hediye Kampanyası 2018

Vodafone bedava internet kampanyalarından Vodafone 15 Temmuz bedava internet hediyesi için doğru yerdesiniz. Bu 15 Temmuz bedava internet kampanyası konumuzda bedava internet kullanabilmeniz için yapmanız gerekenleri açıklayacağız.

Vodafone 15 Temmuz Bedava İnternet Hediye Kampanyası 2018
Bu haber 13 Temmuz 2018 - 6:27 'de eklendi ve 993 kez görüntülendi.


15 Temmuz 2016 hain kalkışma girişimi gecesi Türkiye’de tüm iletişimin kesilmemesi için elindeki tüm imkanları seferber eden operatörlerden olan Vodafone, en hızlı hareket eden şirketlerden olmuş, ülkesine ve halkına bağlılığını tüm samimiyetiyle göstermiştir. Vodafone, tüm Türkiye’nin ülkesine, demokrasiye ve birbirine olan güçlü bağının altını bir kez daha çizmek üzere tüm abonelerine kesintisiz ve ücretsiz iletişim sunuyor. Bu kalkışmanın bastırılması ile Vodafone her 15 Temmuz günü tüm üyelerine bedava internet paketi sunmaya karar verdi. Bu yaptığı davranış tüm kesimler tarafından tebrikle karşılandı. 15 Temmuz 2018 tarihinde tekrardan operatörlerin bu günleri anması adına yeni bir kampanya düzenleyecektir.

BURASI ÖNEMLİ, Eğer Türkcell abonesiyseniz ve Türkcell bedava internet arıyorsanız ilgili yazıya gidin ve kendi operatörünüzün ücretsiz hediyelerine göz atın. Ama yok ben Türk Telekom abonesiyim ve bu yüzden Türk Telekom bedava internet fırsatlarını görmek istiyorum derseniz yine ilgili konuya gidebilirsiniz. Vodafone abonelerini de unutmadık. Vodafone bedava internetfırsatları için da göz atabileceğiniz konumuz mevcut.

Vodafone 15 Temmuz Bedava İnternet Kampanyası 2018

GSM sektöründeki başarıları geçtiğimiz 10 yıl içerisinde mobil telekomünikasyon alanında bir liderliğe sahip olmayı başaran Vodafone mobil abonelerinin hizmet kalitesini arttırmak amacı ile birbirinden özel kampanyalar hazırlıyor. Yaptığı bu kampanyalar ile hem abonelerine verdiği önemi gösteren aynı zamanda hem de mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Birçok mobil hat kullanıcısının iletişim ihtiyaçlarını tespit edip bu doğrultuda kampanyalar hazırlamaya çalışıyor. Abonelerinin birincil ihtiyaçlarını belirleyip bu doğrultuda kampanyalara imza atan operatör firması Vodafone ülkemiz tarihi için oldukça önemli olan 15 Temmuz’a özel birçok kampanya hazırlamaya başlayarak abonelerinin sevgilerini kazanmayı başardı.

Geçtiğimiz yıl yaptığı 15 Temmuz kampanyası ile birçok abonesini mutlu etmeyi başaran operatör firması bu yılda benzer kampanyalar yaparak birçok abonesini mutlu edeceğe benziyor. Sizde Vodafone 15 Temmuz hediyesi hakkında bilgi alın ve hediyelerinizi alın.

Vodafone 15 Temmuz Kampanyası

Vodafone henüz 2018 yılı 15 Temmuz kampanyasına dair bir açıklama yapmadı. Fakat geçtiğimiz yıl göz önüne alındığında bu yıl da hediye dakika, hediye internet ve hediye SMS kullanım yapması yüksek ihtimal ile beklenilmektedir. Yapacağı bu kampanya ile birçok kişiyi mutlu etmesi beklenilen dev operatör firmasının 15 Temmuz gecesi kampanyasını aktif etmesi ve birçok abonesinin yüzünü bu kampanya ile güldürmesi beklenilmektedir. Turkcell 15 Temmuz bedava internet konusuna da bakabilirsiniz.

Sizde Vodafone 15 Temmuz bedava internet kampanyasına dair detayları öğrenerek kampanya aktif olduğu zaman hediyelerinizi alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi İnternet 2018

Bu fırsattan faydalanmak için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Ön koşulsuz tüm mobil hat kullanıcıları otomatik olarak bu fırsattan faydalanabilecektir. 15 Temmuz gecesi kampanya kapsamında tüm faydalar hattınıza tanımlanılır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

542’ye telefon edip müşteri temsilcisi ile iptal işlemlerinizi konuşabilirsiniz.

15 Temmuz Hediyeleri Nelerdir?

Henüz bu seneki fırsat hakkında detaylar açıklanmamıştır. Ama geçtiğimiz yıla bakıldığında bedava internet, dakika ve SMS kullanım hakkı hediye edilmesi beklenilmektedir.

Detaylar

Kullanım haklarınız aktif olduğunda size kısa mesaj ile bilgi verilir.
Kullanım haklarınızı 7000’e “OZET” yazıp göndererek ya da Yanımda uygulamasına giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Vodafone 15 Temmuz 2018 Kampanyası

  • Kullandığınız Vodafone hattınız Faturalı ise sizde elektronik E-fatura kampanyasına katılarak hediyenizi şimdi alabilirsiniz. 7000’e kısa mesajla EFATURA yazıp boşluk bıraktıktan sonra E-posta adresinizi giriniz ve gönderiniz.
  • Vodafone 15 Temmuz bedava internet paketi şuan için aktif olmasa bile Vodafone’da birçok hediye internet paketi bulunmaktadır. Bir diğer Vodafone kampanyası ise Güvenli Depo uygulamasıdır. Bilindiği üzerine Vodafone tarafından geliştirilen Güvenli Depo uygulamasını indirerek ve uygulamaya giriş yaparak hediye 1GB internet paketi kazanabilirsiniz.
  • Vodafone’da daha önceden ABONE SUPER kampanyasını yapmadıysanız ilk defa deneyenler için bu kampanya ücretsizdir. Lakin daha önceden yaptıysanız veya ABONE SUPER paketlerinden herhangi birini ücretli olarak adlıysanız kampanyadan faydalanamazsınız. Kampanyada ilk alımlarda ücretsizdir, daha önceden yapmadığınızdan eminseniz Aylık 2GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için ABONE SUPER 2GB yazıp 3636’a gönderebilirsiniz. (ikinci denemelerde ücretli olduğunu unutmayın.)
  • Vodafone faturasız kullanıcılar için her Perşembe günü yükleyeceğiniz 20TL ve üzeri yüklemelerde 1 gün boyunca geçerli olan 2GB hediye internet paketinden faydalanabilirsiniz. Bunun için Perşembe günleri 20TL kadar bir yükleme yapmanız gerekmektedir.

vodafone-15-temmuz-hediye-internet

Vodafone operatörü 2018 yılında geçerli olan kampanyalarından biri de 15 Temmuz gününü anma gününe özel sunmuş olduğu 15 Temmuz bedava internet kampanyasıdır. 15 Temmuz 2016 tarihine yaşanılan olaylara daha fazla dikkat çekmek ve bu günü anlamak için Vodafone operatörü kendi abonelerine şöyle bir kampanya düzenlemiş durumda. Sadece Vodafone kullanıcıları için şebeke içi 600 DK, 1000 SMS ve 1 GB bedava internet paketini müşterilerine hediye ediyor. Bu kampanya bütün Vodafone abonelerine 15 Temmuz tarihinde otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vodafone 15 Temmuz Bedava internet hakkında merak ettiğiniz konuları bizimle paylaşabilirsiniz.

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi Nasıl Yapılır?

Vodafone 15 Temmuz hediyesini kazanmak istiyorsanız herhangi bir yere mesaj göndermenize veyahut herhangi bir uygulama indirmenize gerek yok. 15 Temmuz 2018 tarihinde özel olarak bu paketler sizlerin hattına tanımlanacaktır. Kampanyadan bütün Vodafone aboneleri şartsız koşulsuz faydalanabilmektedir. Vodafone 15 Temmuz hediye internet kampanyası sizlere tanımlanmadı ise bir süre beklemeniz gerekmektedir, sistem tarafından bütün Vodafone kullanıcılarına sırayla tanımlanmaktadır. Ayrıca Vodafone bedava internet adlı yazımız sizlere diğer Vodafone tarafından ücretsiz olarak sunulan paketleri bulmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Vodafone 15 Temmuz kampanyasından faydalanmak için bir süre beklemeniz gerekmektedir, hattınıza tanımlanacak olan hediyeler 24 saat boyunca 15 Temmuz’a özel olarak sunulmaktadır.

Üst kısımdaki yazımız ilerleyen zamanlarda aktif olması beklenmektedir. Şuan için Vodafone hediyelerinden faydalanabilmek adına sizlerde aşağıdaki paketlerden herhangi birini deneyebilirsiniz.

  • Vodafone internet avcıları kampanyasından da faydalanabilirsiniz. Daha önceden bahsetmiş olduğumuz Vodafone internet avcıları bedava internet paketini deneyebilirsiniz.
  • Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek Bana Ne Var kampanyasından çeşitli paketleri kullanabilirsiniz.


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER