SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Turkcell Goller Cepte 12 Hak Kampanyası ile Bedava internet

Turkcell Goller Cepte 12 Hak Kampanyası ile Türkcell Bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Turkcell Goller Cepte ile sizlerde gol tahmininde bulunarak ücretsiz bedava internet hediyesi kazanabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte 12 Hak Kampanyası ile Bedava internet
Bu haber 04 Eylül 2018 - 13:29 'de eklendi ve 1.284 kez görüntülendi.


Turkcell Bedava internet kampanyalarından olan Turkcell Goller Cepte uygulaması sayesinde 12 hak yapın ve bedava internet kazanın. Turkcell Goller Cepte uygulamasındaki haklarınız ile sizlerde gol tahmininde bulunun ve her gol başına 100 MB bedava internet hediye kazanma şansı yakalayın.

Turkcell Goller Cepte uygulaması bildiğiniz üzere 4 haftalık 16,80 TL (Temmuz 2018) olarak bir ücrete sahip. Bu uygulama sayesinde takımınızın haberlerini, gollerini, istatistiklerini ve diğer her şeylerini görebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın diğer bir özelliği ise uygulama internetinizden yemeden çalışmakta ve Turkcell bedava internet vermektedir.

Turkcell Goller Cepte uygulamasında tahmin ettiğiniz maçta gol olacağı düşüncesini doğru tahmin ederseniz her gol başına 100 MB kazanan sistemde hak sınırı mevut, bunun için 12 hak nasıl yapılır yazımızda sizlere Goller Cepte hak kazanmanın detaylarını söyleyeceğiz.

Turkcell Goller Cepte 12 Hak Nasıl Yapılır?

Turkcell Goller Cepte 12 Hak yapmak isteyen kullanıcılar aşağıda yer alan adımları sırası ile takip etmeleri yeterli olacaktır, bu sayede telefonlarına 12 hak gelecek ve daha fazla Turkcell bedava internet paketi kazanabilecekler.

turkcell-goller-cepte-bedava-internet

Turkcell Goller Cepte telefonunuzda yok ise buraya tıklayarak goller cepte uygulaması sayfasına ulaşın ve uygulama hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Goller Cepte 12 Hak Yapma Durumu;

  • 12 Hak için 4 tane telefona ihtiyacımız var,
  • 4 telefona’da ayrı ayrı Goller Cepte uygulamasını yüklüyoruz,
  • Her telefonda kendi telefon numaranızı girerek giriş yapın,
  • 3 Hak işlemini uygulayın,
  • Her telefon için tarihi 1 hafta ileriye alın, ancak her telefon için 1 gün daha ilerisi olsun,
  • Daha sonra her bir telefonda 3 hak ile 4 telefondan kullanıma başlayın. Toplam 12 Goller Cepte hakkına sahip olacaksınız.

Turkcell Goller Cepte 12 hak kazanma işlemi bu şekilde gerçekleştiriliyor. Ayrıca birçok kullanıcı bunun dışında Goller Cepte 3 hak yapma işlemini’de uyguluyorlar.

Bedava internet

Cep Telefonu operatörlerinin sunmuş olduğu mobil internet hizmetlerinden bedava yararlanmak için daha önce yayınlanan Mobil bedava internet paketleri 2018 nasıl yapılır konumuzu da incelemenizde fayda var. Bu yazımızda Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone olmak üzere tüm operatörler için bedava internet seçenekleri mevcut.

Goller Cepte Hak Yapma

Goller cepte uygulamasına hak yapma işlemi birden fazla telefon kullanımı sayesinde kolaylıkla yapılıyor, sistem bazen kabul etmeyebilir ancak yeniden deneyerek sistemin kabul etmesini sağlayabilirsiniz. Telefon ayarlarımız bölümünden tarih ve saat ayarlarından gerekli ayarlamaları yaparak Turkcell goller cepte hakkı kazanın. Goller cepte uygulaması üzerinden kazanılan haklar ile birlikte yeniden tahmin yapabiliyor ve yeniden bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell goller cepte hak kazanma hakkında detaylı bir sorunuz veya almak istediğiniz bir bilgi varsa bizlere aşağıda yer alan yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

Turkcell GollerCepte Uygulaması Artık Ücretsiz

Taraftarları sevindirecek bir kampanya Turkcell’den Geldi. Normal şartlarda ücretli olan takımına özel uygulama artık ücretsiz. Üstelik 500 MB internet de uygulama ile birlikte size hediye edilecek. 4 büyük takıma özel olan bu uygulamayı takımını seçerek uygulamayı indirebiliyorsunuz.

Birbirinden farklı olarak Beşiktaşlılar uygulamayı indirmek için GollerCepte 1903 uygulamasını, Galatasaraylılar GollerCepte 1905 uygulaması, Fenerbahçeliler GollerCepte 1907 ve Trabzonsporlular GollerCepte 1967 uygulamasını indirerek takımına özel golleri cebine alabilir. Bu programları Google Play Store ve AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz. Bu uygulamayı indirmiş olduğunuz zaman sadece bir kereye özel 500 MB internet de Turkcell’den size hediye ediliyor. Hediye edilen bu internet paketinin kullanım süresi 24 saattir. 24 Saat içerisinde kullanılmayan datalar otomatik olarak silinecektir. Bu paketin süresi dolduğunda ya da tüm kullanımı yapıldığında normal tarifenize geçiş yapmış olursunuz. Eğer tarifeniz ya da başka bir paketiniz yok ise standart data olarak ücretlendirilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz GollerCepte Uygulaması Kampanyasının Detayları:

  • GollerCepte’nin 4 büyük takımın taraftarına özel uygulamaları GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 ve GollerCepte 1967 olarak iPhone AppStore ve GooglePlay Store’dan indirilebilir.
  • Uygulamaları indirenler bir defaya mahsus olmak üzere, hatlarına tanımlı, hız kısıtlı bir internet paketi yoksa 24 saat geçerli 500MB internet paketi kazanırlar.
  • Internet paketinin tanimlanabilmesi için Turkcell 2G veya 3G bağlantısı üzerinden bağlantı yapılması veya Wifi şebekesi üzerinden gelinen bağlantılar için şifre ile cep telefonu numarasının doğrulanması gerekmektedir.
  • Tanımlanan 500MB’lik internet paketi 1 defaya mahsus olup 500MB’lık kotası bittiğinde data tarifeniz devam eder, 500MB bitmediğinde ise 24 saat süre sonrasında paket otomatik sona erer.


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER