SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Türk Telekom Tambu 1 GB Bedava internet Paketi

Türk Telekom tarafından özel olarak kendi müşterilerine sunulan Tambu bedava internet paketi kampanyası Mayıs 2018 tarihinden itibaren aktif. Türk Telekom Tambu ile sizlerde aylık 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Tambu 1 GB Bedava internet Paketi
Bu haber 13 Temmuz 2018 - 6:42 'de eklendi ve 214 kez görüntülendi.


Türk Telekom 2018 Mayıs ayından itibaren Bedava internet kazandıran Türk Telekom Tambu ile sizlerde aylık 1 GB bedava internet paketi kazanın. Türk Telekom operatöründe Selfy tarifeli olan kullanıcılar 30 günlük 1 GB hediye internet paketi kazanmaktadır. Türk Telekom kullanıcıları gibi sizlerde hediyeler kazanmak istiyorsanız ve Türk Telekom bedava internet paketlerinden faydalanmak istiyorsanız numaranızı hemen Türk Telekom’a taşıyabilirsiniz. Peki, Türk Telekom Tambu bedava internet paketi nasıl yapılır? Kampanyadan sadece Türk Telekom Selfy tarifesine sahip olan aboneler faydalanabilir ve kampanyayı yapabilmek için telefonlarına Tambu Klavyesini indirmeleri zorunludur. Tambu bedava internet paketi için telefonunuza Tambu uygulamasını Google Play ve App Store adreslerinden indirebilirsiniz. Tambu klavyesini telefonunuza yükledikten sonra klavyeyi mevcut klavyeniz ile değiştirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı açtıktan sonra sizden klavyeyi etkinleştirmenizi isteyecek olan Tambu uygulamasındaki adımları takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Tambu Hediyesi Nasıl Yapılır?

Telefonunuza indirdiğiniz Tambu uygulamasını açınız ve sağ üst köşedeki Hediye Paketi işaretine dokununuz. Ardından sizden isteyecek bir adet mail hesabınızı seçiniz. Kısa süre içerisinde hesabınız etkinleştirilecektir ve hesabınız etkin olduktan sonra tekrardan Hediye Paketi işaretine dokununuz.

Ardından bu sayfada sizlere özel olarak sunulan hediyeler arasında Aylık 1GB bedava internet paketini seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz internet paketinde 8 karakterli bir şifre yer alacaktır.

Bu şifreyi sizlerde 4545’e SMS olarak gönderdiğiniz takdirde hattınıza 30 gün boyunca geçerli olan ücretsiz 1GB limitli internet paketi tanımlanacaktır. Ayrıca Tambu klavyesini kullanarak daha fazla paketleri takip edebilir ve sizlerde Türk Telekom ile birlikte sürekli kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Tambu Kampanyasından Neden Faydalanamıyorum?

Türk Telekom tarafından özel olarak kendi müşterilerine sunulan Tambu bedava internet paketi kampanyasından faydalanabilmeniz için bazı şartlar gerekmektedir. Bu şartlar aşağıdaki gibidir;

 1. Kullanmış olduğunuz hat mutlaka Türk Telekom operatörüne bağlı olmalıdır.
 2. Telefonunuza mutlaka Tambu uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Tambu uygulamasını indirdikten sonra sizden isteyeceği E-posta adresini girmeniz gerekmektedir.
 3. Son olarak kampanyadan sadece Selfy tarifesine sahip olan Türk Telekom’lu müşteriler faydalanabilir.

Kampanya şartlarına uyan bütün Türk Telekom kullanıcıları kısa sürede kazandığı kodu 4545’e ücretsiz SMS ile gönderdiği takdirde bedava internet paketi kazanmaktadır. Tambu uygulaması ile daha fazla kazanmak istiyorsanız klavyeyi kullanmayı unutmayınız.

turktelekom-tambu-selfy-bedava-internet

Detaylar

 • Kampanya kapsamında sunulan fayda 30 gün boyunca geçerlidir ve dönem sonunda yenilenmez.
 • Kampanyadan bir hat ile yalnızca bir kere faydalanabilirsin.
 • Kampanya kapsamında kazandığın fayda başka bir hatta transfer edilemez, 3. kişilere devredilemez ve sonraki aya devretmez. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yaparsan, hattın iptal edilmesine sebebiyet verirsen, numaranı diğer operatörlere taşırsan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yaparsan kampanyadan yararlanmaya devam edemezsin.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından eğer hattına tanımlı başka bir internet paketin yoksa mevcut tarifen üzerinden ücretlendirilirsin.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakkı internet apn üzerinden gerçekleştirilecek yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Kampanya sadece yurt içinde yapılan internet bağlantılarında geçerlidir. 30 gün içinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyayı iptal etmek istersen IPTAL TAMBU1GB yazıp 4545’e göndermen yeterli. Kampanya kaydını iptal etmen halinde mevcut haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin.
 • Kampanyaya 31 Aralık 2018’e kadar geçerlidir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER