SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Türk Telekom Şanslı 2 Gün Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom şanslı abonesiyseniz her ay 2 GB hediye bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom şanslı 2 gün kampanyasından nasıl yararlanacağını biliyor musun? Cevaplar ve kampanya detayları için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Türk Telekom Şanslı 2 Gün Bedava internet Kampanyası
Bu haber 10 Temmuz 2018 - 8:47 'de eklendi ve 508 kez görüntülendi.

Türk Telekom firması Türkiye’nin en köklü ve eski iletişim firmalarından birisi olarak Türkiye’de ki birçok insanın yakınları ile rahat rahat iletişim kurabilmesine olanak sağladı. Kısa bir süre öncede mobil GSM alanına el atan Türk Telekom mobil telekomünikasyon alanında da birçok yenilik ve fırsatlar hazırlayan dev iletişim firması bu alanda ki iddiasını da herkese göstermeyi başarıyor.

3 yıl gibi kısa bir sürede mobil telekomünikasyon alanında ciddi bir başarı elde eden operatör firması bu alandaki rüştünü ispat etmeyi başardı. Avea’nın altyapısını geliştirerek daha da iyi bir hizmet kalitesini mobil abonelerine sunmaya çalışıyor.

Türk Telekom Şanslı 2 Gün Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom şanslı abonesiyseniz her ay 2 GB hediye bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom şanslı 2 gün kampanyasından nasıl yararlanacağını biliyor musun? Cevaplar ve kampanya detayları için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu yatırım ve altyapı çalışmalarına ek olarak birde birbirinden sürprizli ve güzel kampanyalar hazırlayan operatör firması son kampanyası Şanslı 2 Gün İnternet fırsatı ile de yüz binlerce abonesinin yüzünü güldürmeye başladı. Kampanya detaylarını merak eden birçok mobil hat kullanıcısı bu yazıda öğrenmek istedikleri her şeyi öğrenebilecekler.

Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türkiye genelindeki birçok mobil hat kullanıcısının en büyük kullanım ihtiyacının internet kullanım hakkı olduğunun bilincinde olan dev operatör firması abonelerine bu doğrultuda birçok bedava internet içeren internet kampanyası hazırlıyor.

Sizde Şanslı 2 gün internet kampanyası ile Avea hediye internet kullanmanın keyfini sürmeye başlayın.

Hemen Şanslı tarifelerinden birine geçiş yaparak her hafta 2 gün ücretsiz internet kullanma şansı yakalayabilirsiniz. Bu fırsattan faydalanmak için geç kalmayın ve sizde hemen her hafta 2 gün 2 GB bedava internet kazanın.

Nasıl Katılabilirim?

İnternet üzerinden Şanslı tarifelere geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom mağazalarına gidip de geçiş işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra 12 ay boyunca her hafta 2 gün bedava internet fırsatından faydalanabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 90 gün içerisinde Şanslı tarifelerden birine geçiş yapmış tüm mobil müşteriler katılım sağlayabilirler. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Paketimi Nasıl İptal Ederim?

444 1 444 numaralı müşteri hizmetleri numarasına telefon ederek iptal işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Hediyeler Nelerdir?

12 ay boyunca her hafta 2 gün 2 GB hediye internet kullanım hakkı hattınıza tanımlanır. Tanımlanan bu hediye internet kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Kalan Kullanım Hakkını Sorgulama

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve Ses haklarının her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.

Detaylar

Hediyenin hafta içerisinde hangi günler verileceğini operatör firması belirler.
Kullanım hakkınızın limiti veya süresi biterse kısa mesaj ile tarafınıza bir bilgilendirme yapılacaktır.
Süresi içerisinde kullanmadığınız internet MB’ları sonra ki aylara veya döneme devir etmez otomatik yenilenmez.

turktelekom-sansli-2gb-2gun-bedava-internet

Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası Detaylar

 • Şanslı 2 Gün İnternet kampanyasından 05.03.2018 tarihi itibariyle numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile Şanslı 2GB, Şanslı 4GB, Şanslı 6GB, Prime Eksper 10GB Tarifesleri’ne gelen müşteriler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi haftada 2 gün olmak üzere yurt içi 2 GB ücretsiz ek internet hakkı sunulacaktır.
 • Bahsedilen data faydası 12 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi otomatik tanımlanacak olup, 12. fatura dönemi sonunda sona erecektir
 • Müşteriler SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. Kampanyaya kayıt için “2 GUN” yazıp 5555’e SMS atılması gerekmektedir.
 • Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta ilgili hatta SMS gönderilerek bilgilendirme yapılacak olup, abonenin kampanya kapsamında data kullanımı yapabileceği 2 gün bahsedilen bilgilendirme mesajında iletecektir. Kampanya kapsamında sunulan faydalarının geçerli olduğu günler paket iptal edilmediği sürece değiştirilmeyecektir. Abone bahsedilen bilgilendirme mesajın ardından belirtilen günlerde paket kapsamında sunulan data hakkından faydalanabilecektir.  Paket kapsamında sunulan faydaların geçerli olduğu günler müşteri bazlı değişiklik gösterebilir.   Müşteriler SMS göndermek suretiyle ilgili paketi iptal edebilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde faturalı hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması veya yukarıda belirtilen tarifeler haricinde Şirketimizce sunulmakta faturalı tarifelere geçiş yapılması halinde verilen data hakkı iptal edilecektir.
 • İlgili hatta tanımlı farklı bir data faydası ya da data paketi olması halinde öncelikli olarak Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası kapsamında sunulan ek data hakkı kullanılacaktır. Kampanya kapsamında sunulan faydanın sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası yoksa abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Faydanın geçerlilik süresi dolmadan alınan kampanya kaydının iptal edilmesi halinde kampanya dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanılmaya devam edilebilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanımı hizmeti sadece Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir.   Kampanya sadece yurt içinde yapılan internet bağlantılarında geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Söz konusu kampanyaya kayıt olan müşteriler, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. Müşterilerin herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER