SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2018

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2018 nasıl yapılır, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası ile hızlı bir şekilde tuşlama yaparak aktarma ve bağlanma yöntemi yazımızda detaylı anlatılmıştır. Türk Telekom Müşteri Hizmetleri kısayol tuşlarına buradan erişebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2018
Bu haber 12 Temmuz 2018 - 5:39 'de eklendi ve 2.982 kez görüntülendi.


Türk Telekom müşteri hizmetleri numarasını aramadan önce mutlaka yazımızı okumanızda fayda var. Bu bahsedeceğimiz yöntem ile hızlı bir şekilde Türk Telekom müşteri hizmetleri Temsilcisine Direk Bağlanma yöntemini öğrenmiş olacaksınız. Müşteri Hizmetleri Temsilcilerine ulaşmak her zaman uğraştırmaktadır. Müşterin işlem öncesi doğru yönlendirilebilmeleri için bir takım tuşlamalar yapması gerekiyor. Bu durum çoğu insanın sağlıklı ve hızlı şekilde müşteri temsilcisine ulaşmasını zorlaştırıyor. Türk Telekom müşteri hizmetleri için hazırladığımız yazımızda hızlı şekilde Türk Telekom müşteri hizmetleri Temsilcisine Direk Bağlanma yönteminden bahsedeceğiz.

Müşteri hizmetleri sayesinde hiçbir sorunuz yanıtsız kalmayıp, her türlü öneri ve talebiniz dikkate alınacaktır. Kullanıcılar, müşteri hizmetlerindeki görevli kişilerin güler yüzlü, sabırlı, anlayışlı, uzlaşımcı ve çözüm odaklı hizmetinden yararlanacaktır. Böylece operatör sahipleri telefonlarından operatörlerinin müşteri hizmetleri numarasını tuşlayarak problemlerini kolayca çözebilmektedir. Aynı zamanda işi uzmanına bırakarak problemlerinin çözümüyle ilgili son derece başarılı sonuçlar elde edebilmektedir. Müşteri hizmetleri ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgi veya çözüm önerisini en doğru yoldan size sunmaktadır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2018

Türk Telekom’un müşterilerine verdiği hizmetlerden biride Türk Telekom müşteri hizmetlerine direkt bağlanma 2018 hizmetidir. Birçok telefon kullanıcısı genellikle internetin pahalılığı ve kalitesinden ötürü sürekli şikâyet etmektedir. Bu şikâyetler sonucunda müşteri hizmetlerini arayarak zaman kaybetmektedir. Birçok kurumun müşteri hizmetleri arandığında kullanıcılarına, “Şu numaraya basın, bunu istiyorsanız şu numaraya basın, operatörle görüşmek için şu numarayı tuşlayın” şeklinde yönlendirme yaparlar. Bu hem müşterilerin sinirlenmesine hem de zaman kaybetmesine yol açıyor.

Ancak iletişim sektörünün önemli kurumlarından biri olan Türk Telekom, müşterilerine direkt bağlanma hizmeti sunuyor. Diğer kurumların, müşteri hizmetlerine bağlanmak ciddi bir sorun olurken, Türk Telekom sizler için bu sorunu ortadan kaldırıyor. Türk Telekom’da yaşadığınız herhangi bir sorun için Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanma hizmeti için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz:

*444 1 444 numarasını arayın.

Daha sonra sırasıyla

*1’i tuşlayın

*1’i tuşlayın

*3’ü tuşlayın

*1’i tuşlayın

*4’ü tuşlayın

Bütün bu adımları sırasıyla uyguladığınız zaman direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom’un müşteri hizmetlerine bağlanmak sanılanın aksine çok kolaydır. Kullanıcılar yaşadıkları sorunların çözümü için direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanarak, sorunlarına en kısa sürede çözüm bulmaktadırlar.

Türk Telekom Müşterisi Olmayanlar İçin Direkt Olarak Bağlanma Yöntemi

Yukarıda belirtilen yöntemleri kullanmak için Türk Telekom kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Türk Telekom müşteri hizmetlerine müşterisi olmadığınız halde bağlanabilirsiniz. İşte sizler için müşteri hizmetlerine bağlanma yöntemini açıklıyoruz:

444 1 500 numaralı telefon numarasını arayarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ancak bu yolla müşteri hizmetlerine bağlanmanız hem ücretsiz hem de kolay olmayacaktır. Operatörünüze göre hattınıza ekstra ücret yansıtılabilir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Mesaj Göndermek

Türk Telekom’un müşterilerine sağladığı bir diğer kolaylık ise, kullanıcıların müşteri hizmetlerine mesaj gönderebilmesidir. Müşteri hizmetlerine mesaj göndermek istiyorsanız, Türk Telekom’un resmi sayfasına telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapın. Daha sonra “Tüketici Şikâyetleri” kısmından Türk Telekom müşteri hizmetlerine direkt olarak mesaj gönderebilirsiniz. Aynı şekilde 10 gün boyunca müşteri hizmetlerinin sizinle ücretsiz olarak iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

turktelekom-musteri-hizmetleri-hizli-baglanma

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan 444 1 500’yi arayarak Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Türk Telekom mobil hatlarınızdan 444’ü tuşlayarak da müşteri hizmetleriyle irtibata geçebilirsiniz.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 444 ile başlayan aramalar, tarifenizin standart Ev/İş yönü arama fiyatına göre ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 444 1 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurtiçinde faturasız Türk Telekom mobil hatları tarafından yapılan 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları ilk 25 saniye ücretsiz, aramanın takip eden ilk dakikada sonlandırılması halinde 60 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde ise görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Yurtiçinde faturalı Türk Telekom mobil hatları tarafından yapılan 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları ise ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir. ​​

Türk Telekom Prime Özel Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Prime Özel Müşteri Hizmetleri 7 gün 24 saat tüm mobil ve evde internet ihtiyaçlarınız için yanınızda. Türk Telekom Prime Özel Müşteri Hizmetleri’ni dilediğiniz zaman arayabilir, sesli yanıt sistemi olmadan müşteri hizmetlerine ulaşarak, size özel hizmet veren Türk Telekom Prime müşteri temsilcilerinden tüm mobil ve evde internet ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz.

  • Türk Telekom Prime müşterileri,Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerine 444 4 375 numarasından ulaşabilirler.
  • Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri’nden tüm Türk Telekom Prime müşterileri faydalanabilir.
  • Türk Telekom Prime Özel Müşteri Hizmetleri’ne yurtdışından +90312 444 4 375 numarasından ulaşılabilir.
  • Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri’nde değişiklik yapma veya bitirme/dondurma hakkı Türk Telekom İletişim Hizmetleri A.Ş.’de saklıdır.

Başka Operatörden Turkcell Müşteri Hizmetlerini Aramak

Eğer sizler başka operatör kullanıyorsanız ama bir sebepten dolayı Türk Telekommüşteri temsilciniz ile görüşmek istiyorsanız; sanki Türk Telekom müşterisi gibi, yukarıda bahsettiğimiz sistemi kullanabilirsiniz. Bu sayede beklemek müşteri hizmetlerine bağlanabileceksiniz.

Bir benzer yazımız olan Turkcell müşteri temsilcisine direk bağlanma konusu da ilginizi çekebilir.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER