SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Türk Telekom 15 Temmuz 2018 Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet 2018 kampanyalarından Türk Telekom 15 Temmuz bedava internet hediyesi için doğru yerdesiniz. Bu yıl 15 Temmuz bedava internet kampanyası konumuzda Türk Telekom bedava internet hediyesinden nasıl yararlanabileceğinize değineceğiz.

Türk Telekom 15 Temmuz 2018 Bedava internet Kampanyası
Bu haber 13 Temmuz 2018 - 12:48 'de eklendi ve 179 kez görüntülendi.


Türk Telekom bedava internet 2018 kampanyalarından Türk Telekom 15 Temmuz bedava internet hediyesi için doğru yerdesiniz.  Geçtiğimiz senelerde Türk Telekom 15 Temmuz bedava internet paketi ile birlikte birçok kullanıcı hediye internet paketlerinden faydalanmıştı. 2018 yılında tekrardan Türk Telekom 15 Temmuz bedava internet paketleri aktif hale gelecek mi burası biraz meçhul. 2016 yılının unutulmayacak olaylarından biri olan 2016 Türkiye askerî darbe girişimi hemen hemen herkesi çok derinden etkileşmişti. 15 Temmuz 2016 tarihinde bilindiği üzerine ülkemizde hain darbe girişiminin ardından operatörler tarafından acil destek paketleri tanımlanmıştı. Böylelikle yaşanan kargaşalarda insanlar birbiri ile rahatlıkla iletişime geçebiliyor ve o an yaşanan durumları sosyal medya da paylaşarak herkesin bilgilenmesini sağlıyordu. Peki, 2018 yılında 15 Temmuzu anmak adına Türk Telekom operatörü 15 Temmuz bedava internet paketi kampanyası sunacak mı?

Türk Telekom 15 Temmuz Hediye İnternet Paketi

15 Temmuz gününe sadece 1 hafta kalmış durumda, ilerleyen zamanlarda anacağımız günlerden biri olan 15 Temmuz tarihine özel şuan için Türk Telekom operatörünün adına herhangi bir kampanya bulunmamaktadır. Türk Telekom 15 Temmuz hediyeleri ile birlikte sizlerde bedava internete girmek istiyorsanız eğer ki kampanya aktif hale gelirse bütün Türk Telekom kullanıcıları otomatik olarak SMS ile bilgilendirme alacaktır.

Hattınız Türk Telekom ise ve sizlerde Türk Telekom’un 15 Temmuz tarihinde yapacağı kampanyalar hakkında bilgilenmek istiyorsanız bizleri takip edebilirsiniz.

15 Temmuz Bedava İnternet Kampanyası

2018 Türk Telekom 15 Temmuz hediyeleri maalesef ki şuan için aktif değil. Lakin ilerleyen zamanlarda herhangi bir kampanya düzenlenirse sizleri bu konu hakkında bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz. 15 Temmuz 2018tarihini beklemek istemiyorsanız sizlerde şuan için Türk Telekom bedava internet paketlerini deneyerek hattınıza ek internet paketinin tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Türk Telekom 15 Temmuz bedava internet paketlerinden önce aşağıdaki paketleri deneyerek bedava internet paketinin tadını çıkarabilirsiniz.

  1. Her Salı ve Perşembe günleri aktif olan Türk Telekom Sil Süpür kampanyasını yapıp hattınıza 30 GB’a kadar değişen internet paketlerinin veya konuşma paketlerinin tanımlanmasını sağlayın. Türk Telekom Online İşlemler mobil uygulamasından bu kampanyayı yapabilirsiniz.
  2. Bilindiği üzerine Türk Telekom operatörü tarafından tasarlanan Tambu klavyesini telefonunuza indiriniz. Uygulama içerisinde yer alan hediye kodunu sizlerde 4545’e kısa mesaj göndererek 1 aylık 1GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.
  3. Türk Telekom’da halen aktif olan ve ücretsiz olarak bütün kullanıcıların faydalanabileceği bir diğer paket ise SOSYAL PAKET kampanyasıdır. Bu paketi yapabilmek için sizlerde SOSYAL PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

turktelekom-15-temmuz-ucretsiz-internet

TÜRK TELEKOM’DAN MÜŞTERİLERİNE GELEN MESAJ ŞU ŞEKİLDE;

Değerli müşterimiz, 15 Temmuz günü 00:00 – 23:59 saatleri arasında evde internetinizden yaptığınız kullanımlar Turk Telekom’dan hediye olup adil kullanım kotanız etkilenmeyecektir. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun.

Turkcell ise Türkiye genelinde WiFi noktalarında interneti gün boyunca ücretsiz sunacak.

Tüm mobil abonelere her yöne 1000 dakika şebeke içi sınırsız konuşma 1 GB bedava internet 5000 SMS Ev ve iş telefonlarında gün boyunca şehir içi şehirler arası dakika sınırı olmadan arayabiliyor, Ankesörlü telefonlar –> telefon ve kredi kartı arama -> ev ve iş yerini arıyorsan bedava. GSM aranıyorsa görüşmenin ilk iki dakikası ücretsiz olacak. Ayrıca wifi noktalarında internet iki gün ücretsiz… 15 temmuzda evde internet kullanımlarında AKN-AKK (adil kullanım noktası/kotası) dahil edilmeyecek;

15 Temmuz bedava internet: Turkcell

Turkcell’in ise gün boyunca tüm Wi-Fi noktalarını ücretsiz hale getireceği açıklandı. Ancak, mobil kullanıcılara herhangi bir hediye sunulup sunulmayacağına dair bir açıklama yapılmadı. Detaylı bilgi için Turkcell 15 Temmuz 2018 Bedava İnternet Hediye Kampanyası yazımızı okuyabilirsiniz.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER