SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Office 365 ve Bulut Servisleri Hakkında

Office 365 ve Bulut Servisleri Hakkında
Bu haber 24 Haziran 2013 - 9:02 'de eklendi ve 673 kez görüntülendi.


Microsoft Office ürünlerinin takipçisi olanlar Office 365‘ in bulut tabanlı işletmeler için çözüm sunan bir Office çözümü olduğunu biliyor. Office 365 belgelerinize her yerden, her zaman ve tüm cihazlardan ulaşabilmeyi vaat eder. Peki Office 365 ile ilgili başka ne biliyoruz. Bilmek isteyeceğiniz bazı konuları sıraladık ve Office 365 deneyiminde yeni olanlar için yol gösterici bir yazı hazırlamak istedik.

– Office 365 Microsoft’ un bulut hizmetini kullanır. Belgelerinizi online olarak kaydetmek için Skydrive ile birlikte çalışabilir. Bununla birlikte dosyalarınızı yerel diskinize de kayıt edebilirsiniz.

Office 365 paketi Access, Word, Excel, Powerpoint, OneNote, Publisher, Outlook ve InfoPath uygulamalarını içerir.

– Office 365 üyeliğinizi Skydrive hesabınız ile birleştirdiğiniz zaman 25 GB kayıt alanınız olur. Ancak bu alanı arttırmak için ekstra paket satın alabilirsiniz.

– Microsoft Office 365 için öğrencilere ülkeye göre değişen özel indirimler ve hediyeler sunmaktadır.

– Office 365 verimli olarak dokunmatik cihazlarda da çalışmaktadır. Özellikle Windows 8 cihazlar tavsiye edilmektedir.

– Ağ veya internetin hızı dosyalar üzerinde düzenleme yapılırken önemsizdir. Ancak dosyaları Skydrive hesabınıza kayıt ederken fark edilir.

– Office 365 PC, Mac ve mobil cihazlarda çalışabilir.

– Paket ve özelliklerine göre fiyatı değişir. Mesela eğitim kurumlarına sunulan paketler ücretsiz ve aylık 5 tl arasında değişirken kurumsal paketler 25 – 35 tl arası aylık ücretler ile gelir.


Etiketler :

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER