SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Nintendo Wii’ ye Ufak Güncelleştirmeler

Nintendo Wii’ ye Ufak Güncelleştirmeler
Bu haber 12 Temmuz 2013 - 9:18 'de eklendi ve 484 kez görüntülendi.


Nintondo oyun konsolu Wii U için bir güncelleme yayınladı. Ancak bu güncelleme Nintendo kullanıcılarının bir süredir beklediği, Nintendo tarafından yaz aylarından çıkarılacağı duyurulan ve cihazın performansını arttıracağı söylenen güncelleme paketi olmadı.

wii-u-updateFirma tarafından resmi olmayan açıklamalara göre bu güncelleme sadece bir kaç küçük geliştirmeden ibaret ve sözü verilen “hız güncellemesi” için sonbahar aylarına kadar beklememiz gerekecek. Eylül veya Ekim aylarında yayınlanması planlanan güncellemede sistem işlevlerine bazı yenilikler eklenerek hız artışı hedefleniyor. Nisan ayında da Wii U için bir hız güncellemesi yayınlayan Nintendo kullanıcılarını memnun etmeyi başaramamıştı.

Bugün yayınlanan güncellemede bulunan bir kaç yenilik ise; bekleme durumu özelliklerinde yapılan geliştirmeler, açık düzeltmeleri ve kullanıcı deneyimini arttırmaya yönelik bazı düzeltmeler. Bekleme durumu özelliklerinde yapılan iyileştirmeler ile birlikte cihaz kapalıyken de sistem güncellemeleri takip edecek ve mevcut güncelleme paketlerini indirip kurabilecek.


Etiketler :

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER