Anasayfa / Mobil Teknolojiler / LG V30 Ses Konusunda Çok İddialı

LG V30 Ses Konusunda Çok İddialı

LG’nin yeni akıllı telefonu V30 yakında resmi olarak tanıtılacak. LG V30 hakkında birkaç video yayımlandı ve yeni akıllı telefon V30’un bugüne kadar görülmemiş ses özelliklerine sahip olacağı belirtilmeye başlandı. LG’nin V30 için yayımladığı birkaç videonun ardından 31 Ağustos tarihinderesmi tanıtımı gerçekleştirmesi bekleniyor. Fakat firma bugün bir adım daha atarak LG V30’un bugüne kadar hiçbir akıllı telefonda görülmemiş yeni nesil ses fonksiyonlarına sahip olacağını açıkladı.

Hi-Fi Quad DAC nedir?

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen V20 gibi LG V30’da da Hi-Fi Quad DACbulunacak ve geçtiğimiz yıla göre bir hayli geliştirilmiş olacak. Çünkü LGsadece bu dijital – analog dönüştürücünün geliştirilmesi için ESS Technology adlı firmayla anlaşma sağlamıştı.

Geliştirilen Hi-Fi Quad DAC sayesinde V30’da en ucuz kulaklıklarla bile temiz ve yüksek kaliteli ses alınabileceği belirtiliyor. Aynı zamanda da cihazın içerisinde sesler için son derece detaylı bir ayar menüsü yer alıyor.

17-08/28/lg-v30-ses-sdn-shiftdelete.jpg

Yukarıdaki ekran görüntülerinden de anlayabileceğiniz üzere LG bu yıl işi özellikle ses konusunda da sıkı tutmuşa benziyor. V30 ile birlikte artık ses yayını yapmak da çok kolay ve kaliteli olacak gibi görünüyor. Bunu da MQAadındaki şirketle olan anlaşmalarına borçlular.

LG’ye göre V30, bir fısıtıltıdan gök gürültüsüne kadar bütün sesleri hiçbir bozulma olmadan kaydedebilecek ve B&O Play firmasının desteği sayesinde kullanıcılara çok iyi ayarlanmış bir ses deneyimi sunacak.

Kaynak : Shiftdelete

Hakkımızda TeknoYazar

İlginizi Çekebilir

Apple 10. Yılına özel olarak iPhone X tanıttı. İşte özellikleri

Apple 10. yılında alışılmışın dışına çıkarak tamamen yeni bir ürün olan iPhone X 'i nihayet resmi olarak tanıttı. iPhone X özellikleri ve fiyatı bakımından dikkat çekiyor. İşte ilgili ve merak ile beklediğiniz tüm soruların yanıtı haberimizde!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir