SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması ne zaman hangi kanalda?

ATV ekranlarda yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster saat kaçta ,Kim Milyoner Olmak ister Hangi günler yayınlanıyor?

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması ne zaman hangi kanalda?
Bu haber 03 Ağustos 2018 - 10:23 'de eklendi ve 532 kez görüntülendi.


Milyonların beğenerek izlediği yarışma programı her hafta Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Saat Kaçta

En çok izlenen bilgi yarışması olan Kim Milyoner olmak ister haftanın 2 günü yayınlanıyor ve yayın saati günlere göre değişiyor.
Pazartesi, 20:00
Cumartesi, 20:00
Bilgiler 03 Ağustos 2018 tarihine göredir.

Yarışmaya 1 kez başvurmanız yeterlidir, numaranızı bir yere kaydedin. Kodu kaybederseniz: Yeniden başvuru yapıp, numaranızı yenileyebilirsiniz (Eğer 2015’ten önce başvurduysanız yenilenir yoksa yenilenmez). Numaranız çıkarsa da, günde onlarca kişi açıklanıyor, dolayısıyla mülakata çağrılmak için de sıranız geldiğinde aranmanızı beklemeniz gerekiyor. Siz takibi elden bırakmayın, işinizi garantiye alın.

Kim Milyoner Olmak İster başvuru yaparken hata alırsanız ya da numaranızı kaybederseniz durumunuzu anlatan bir mail atınız: iletisim@atv.com.tr

Yorum alanına yazarak hem yarışmaya başvuran diğer arkadaşların bilgi sahibi olmasını hemde birbirimize yardımcı olma amaçlı yorumlarınızı bekliyoruz..

En Çok Sorular sorulardan bazıları; 

Soru ve Cevaplar

Soru 1: Kimi zaman tartışmaya açık sorular soruluyor. Bu sorular ile ilgili eleştiriler geliyor mu?

Hazırlanan tüm sorular kesinlikle araştırması yapılan ve net yanıtlara karşılık gelen sorulardır. Türk Dil Kurumu, ansiklopediler ve ilgili makaleler ele alınarak hazırlanan sorular olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Soru 2: Yarışmaya 1 yıl önce katılmıştım fakat param hali hazırda yatmış değil. Sizce ne yapabilirim?

Bu sorunu çözmek için sizler de 9 aylık süreyi doldurduktan sonra hali hazırda paranız yatmadıysa Atv reklam departmanını arayabilir ve sorunu iletebilirsiniz. Gerekli yardım ilgili birim tarafından yapılacak ve sorun çözülecektir.

Soru 3: Sözlü ve yazılı mülakat arası geçen süre ne kadar?

Sözlü mülakattan çok kısa bir süre sonra başvuru yapan kişiyi vakit kaybetmeden çağırıyorlar. Eğer sonuç olumsuzsa zaten geri dönüş alamıyorsunuz.

Soru 4: Daha önce kayıt işlemlerini yaptım ve 1 hafta kadar sonra mülakatlara çağrıldım ve 0850’li bir numaradan geri dönüş aldım ancak birtakım işlerim olduğu için gidemedim ve görevli kadın bu numara aracılığı ile ne zaman müsait olursanız ulaşabilirsiniz dediler ancak ilgili numarayı kaybettim. Sence ne yapmam gerekiyor?

Ben atv müşteri hizmetlerine ulaşarak ad ve soyad bilgilerimi ilettim ve kontrol işlemini gerçekleştirdikten sonra numarayı verdiler.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER