SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Kim milyoner olmak ister Yarışmacıları

Pazartesi ve Cumartesi akşamları yayınlanan Kim milyoner olmak ister programına katılan yarışmacılar kimler?

Kim milyoner olmak ister Yarışmacıları
Bu haber 03 Ağustos 2018 - 10:18 'de eklendi ve 426 kez görüntülendi.


Kim Milyoner Olmak İster Çağrı Yazan : Ömer Halis Demir Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan 35 yaşındaki yarışmacımız Çağrı Yazan, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamlamış. On yıldır kozmetik sektöründe çalışan Çağrı Bey, yarışmada 60.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayı kardeşinin eğitim masrafları için kullanacağını söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yasemin İspirli : Yarışmaya İzmir Bornova’dan katılan 29 yaşındaki yarışmacımız Yasemin İspirli, Yaşar Üniversitesi Lojistik Yönetimi mezunu. Özel bir şirkette lojistik bölümünde çalışırken hayallerine vakit ayırmak için işten ayrılan Yasemin Hanım, yarışmada 60.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Kim Milyoner Olmak İster Mehmet Ürün : Aslen Aydın Sökeli olan 67 yaşındaki yarışmacımız Mehmet Ürün, yarışmaya İzmir’den katılıyor. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Mehmet Bey, yarışmada sekizinci soruya kadar gelebilmeyi hedefliyor.

Kim Milyoner Olmak İster Bilge Kaçmaz : Yarışmaya Kayseri’den katılan 24 yaşındaki yarışmacımız Bilge Kaçmaz, Akdeniz Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü, fakülte birincisi olarak tamamlamış. Yüksek lisans eğitimini Londra’da simülasyon modelleme bölümü üzerine yapacak olan Bilge Hanım, yarışmada 125.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayı eğitim hayatı için kullanmak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Mert Öndaş : 26 yaşındaki yarışmacımız Mert Öndaş, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İstanbul Üniversitesinde çift ana dal yaparak Sosyoloji ve Radyo Televizyon ve Sinema Bölümlerinden mezun olan Mert Bey, arkadaşıyla birlikte bir reklam ajansı sahibi. Yarışmacımızın hedefi 30.000 TL’lik ödül.

Kim Milyoner Olmak İster Genco Demirer : Oğlunun ısrarı üzerine yarışma programımıza katılan 43 yaşındaki yarışmacımız Genco Demirer, Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü mezunu. Yüksek lisansını Mimar Sinan Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünde tamamlayan Genco Bey, şu anda serbest meslekle uğraştığını söylüyor. Genco Bey, yarışmada 60.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Kim Milyoner Olmak İster Deniz Zeynep Filiz : Sakarya Üniversitesi Coğrafya Bölümü mezunu olan 27 yaşındaki yarışmacımız Deniz Zeynep Filiz, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Özel bir okulda coğrafya öğretmeni olarak çalışan Zeynep Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla yurt dışı seyahati yapmak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Can Figanmeşe : Evli ve iki çocuk babası olan yarışmacımız Can Figanmeşe, 1989 Amerika doğumlu. Penn State Üniversitesi İşletme ve Pazarlama Yönetimi Bölümü mezunu olan Can Bey, özel bir şirkette bölge müdürü olarak çalışıyor. Can Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla ihtiyacı olan bir yerde ilkokul yaptırmak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Merve Nur Koçak : Yarışmaya Nevşehir’den katılan 23 yaşındaki yarışmacımız Merve Nur Koçak, Ahi Evran Üniversitesi Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü mezunu. Şu anda Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Aşçılık Bölümünde okuyan Mervenur Hanım, Gençlik ve Spor Bakanlığında “Genç Lider” olarak görev yapıyor. Aynı zamanda bir turizm firmasında çalışan yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, bu parayla bir “cafe” açmak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Ece Çakır : Aslen Mersinli olan 27 yaşındaki yarışmacımız Ece Çakır, yarışmaya Trabzon’dan katılıyor. Evli olan ve bebek bekleyen Ece Hanım, Selçuk Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü mezunu. Ece Hanım, Trabzon’da gıda teknolojisi öğretmenliği yapıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Arif Faraç: Yarışmaya Şanlıurfa elemelerinden seçilerek katılan 39 yaşındaki yarışmacımız Arif Faraç, bir çocuk babası. Kamuda, basın ilişkilerinde çalışan Arif Bey, aynı zamanda radyo programcılığı da yapıyor. Arif Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla rehabilitasyon merkezi kurmak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Turan Manafzade; Aslen Azerbaycanlı olan 26 yaşındaki yarışmacımız Turan Manafzade, on sekiz yaşındayken Türkiye’ye gelmiş. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Piyano Bölümü mezunu olan Turan Hanım, şu anda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Orkestra Şefliği Bölümünde ikinci üniversitesini okuyor. Orkestra şefi olarak çalışan yarışmacımız, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla yurt dışında orkestra şefliği eğitimi almayı planlıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Hasan Gürbüz Atılgan; Evli ve iki çocuk babası olan 44 yaşındaki yarışmacımız Hasan Gürbüz Atılgan, İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Bölümü mezunu. Kamuda veteriner olarak çalışan Hasan Bey, yarışmada 125.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayla karavan satın almak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Bilgehan Doğru ;Aslen Balıkesirli olan 48 yaşındaki yarışmacımız Bilgehan Doğru, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olan Bilgehan Hanım, yüksek lisansını Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Yöneticiliği Bölümünde tamamladıktan sonra açık öğretimden sosyoloji bölümü okumaya karar vermiş. Bir kamu kuruluşunda yönetici olarak çalışan Bilgehan Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla ihtiyacı olan insanlara yardım etmeyi amaçlıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Muhammed Hulusi Ekizer; Yarışmaya İstanbul’dan katılan 23 yaşındaki yarışmacımız Muhammed Hulusi Ekizer, Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu. İkiziyle birlikte vücut geliştirmede millî sporcu olan Muhammed Bey, yurt içi ve yurt dışında derecelere sahip. Yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı eğitim hayatında kullanacağını söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Şebnem Şirin Yörük;Konya’dan katılan 49 yaşındaki yarışmacımız Şebnem Şirin Yörük, Hacettepe İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu. 1991 yılından beri İngilizce öğretmeni olarak çalışan Şebnem Hanım, evli ve iki çocuk annesi.

Kim Milyoner Olmak İster Yahya Özkök ; Aslen Samsun Bafralı olan 51 yaşındaki yarışmacımız Yahya Özkök, yarışmaya Bursa’dan katılıyor. Evli ve bir çocuk babası olan Yahya Bey, Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Mesleği hâkimlik olan Yahya Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla ailesiyle birlikte tatil yapmak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Öykü Helvacı ; Aslen Balıkesirli olan 28 yaşındaki yarışmacımız Öykü Helvacı, Celal Bayar Üniversitesi Maliye Bölümü mezunu. Özel bir şirkette muhasebe bölümünde çalışırken ruhu daraldığı için istifa eden Öykü Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla dövme eğitimi almak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Mesut Aslan ;Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan 22 yaşındaki yarışmacımız Mesut Aslan, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Önümüzdeki ay işe başlayacak olan Mesut Bey, ileride spor hukukuyla ilgilenmek istediğini söylüyor. Yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, bu parayı eğitim hayatı için kullanacağını söylüyor.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER