SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Kim Milyoner Olmak ister Yarışmacıları 769. Bölüm

769. Bölüm Kim Milyoner Olmak ister Yarışmacıları hakkında bu hafta da bilgiler vermeye devam ediyoruz. Kim Milyoner Olmak ister mülakat adımını geçen adaylar ekranlarda yarışmacı olma hakkını kazanıyor.  Kim Milyoner Olmak ister başvuru takip konumuz ile de yarışmacı olup olmadığınızı başvuru numaranız ile takip edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak ister Yarışmacıları 769. Bölüm
Bu haber 26 Ağustos 2018 - 20:29 'de eklendi ve 1.307 kez görüntülendi.


Bu yazımızda 769. Bölümdeki Kim Milyoner Olmak ister Yarışmacıları hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması Ağustos ayının son haftasında da ekranlardaki liderliğini korumaya devam ediyor.  Kim Milyoner Olmak ister yarışacak adayların detaylı bilgilerini konumuzda bulabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip için bu haftanın güncel yarışmacıları için yazımızın takip edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak ister Ece Anlar

Aslen Hataylı olan 29 yaşındaki yarışmacımız Ece Anlar, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan Ece Hanım, şu anda Adalet Bakanlığına bağlı sosyolog olarak çalışıyor. Ece Hanım’ın yarışmadaki hedefi 30.000 TL’lik ödül.

Kim Milyoner Olmak ister Salih Kinsun

Aslen Bingöllü olan 27 yaşındaki yarışmacımız Salih Kinsun, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Salih Bey, şu anda yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümünde tamamlıyor. Salih Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla Amerika’da doktora yapmak istediğini söylüyor.

Bedava internet

Cep Telefonu operatörlerinin sunmuş olduğu mobil internet hizmetlerinden bedava yararlanmak için daha önce yayınlanan Mobil bedava internet paketleri 2018 nasıl yapılır konumuzu da incelemenizde fayda var. Bu yazımızda Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone olmak üzere tüm operatörler için bedava internet seçenekleri mevcut.

Kim Milyoner Olmak ister Hacer Taş

Aslen Sivaslı olan 20 yaşındaki yarışmacımız Hacer Taş, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisi olan Hacer Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu paranın yarısını annesine vermek, kalan kısmıyla kardeşlerinin eğitim masraflarını karşılamak istiyor.

Kim Milyoner Olmak ister Burak Tezcan

Aslen Kastamonulu olan 25 yaşındaki yarışmacımız Burak Tezcan, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü mezunu olan Burak Bey, özel bir şirkette satın alma mühendisi olarak çalışıyor. Burak Bey, yarışmada 30.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Kim Milyoner Olmak ister Demet Müzehher

Aslen Denizlili olan 52 yaşındaki yarışmacımız Demet Müzehher Toker, 1983 yılında okumak için Denizli’den İzmir’e gitmiş. Ege Üniversitesi Eczacılık Bölümü mezunu olan Demet Hanım, üç sene önce eczanesini kapatarak Urla’ya taşınmış. İki çocuk annesi olan Demet Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla oğullarının eğitim masraflarını karşılamak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak ister Eda Türkkan

Yarışmaya İstanbul’dan katılan 33 yaşındaki yarışmacımız Eda Türkkan, Sakarya Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu. Yüksek lisansını İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlayan Eda Hanım, Ticaret Üniversitesi Kültür Müdürlüğünde uzman olarak çalışıyor. Hedefi 125.000 TL olan Eda Hanım, ödül kazanması durumunda, bu parayla yurt dışında doktora yapmak istiyor.

Kim Milyoner Olmak ister Mikail Demir

Aslen Artvinli olan 26 yaşındaki yarışmacımız Mikail Demir, yarışmaya Bursa’dan katılıyor. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Mikail Bey, ruh sağlığı ve hastalıkları bölümünde asistan hekim olarak çalışıyor. Yarışmadaki hedefi 15.000 TL olan Mikail Bey, ödül kazanması durumunda, bu parayla eşinin ailesini ve kendi ailesini Umre’ye göndermek istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak ister Pelin Arama

Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü mezunu olan 28 yaşındaki yarışmacımız Pelin Arama, yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi Ekonomi Hukuku Bölümünde tamamlamış. Şu anda bir kurumun denetim departmanında çalışan Pelin Hanım, yarışmada 60.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Kim Milyoner Olmak ister Güçlühan Özen

Aslen Samsunlu olan 41 yaşındaki yarışmacımız Güçlühan Özen, yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Güçlühan Bey, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünde yüksek lisansını tamamlamış. Kendi şirketinde genel müdür olarak çalışan yarışmacımız, ödül kazanması durumunda seyahat edeceğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak ister Ilgın Akyokuş

Yarışmaya Aydın’dan katılan 20 yaşındaki yarışmacımız Ilgın Akyokuş, Adnan Menderes Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü mezunu. Yarışmadaki hedefi 125.000 TL olan Ilgın Hanım, ödül kazanması durumunda, bu parayla eğitimini yurt dışında tamamlamak istediğini söylüyor.

 HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER