SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Kim Milyoner Olmak ister Yarışmacıları 767. Bölüm Ağustos 2018

Kim Milyoner Olmak ister Yarışmacıları hakkında her hafta olduğu gibi bu hafta da bilgiler vermeye devam ediyoruz. Kim Milyoner Olmak ister mülakat adımını geçen adaylar ekranlarda yarışmacı olma hakkını kazanıyor.  Kim Milyoner Olmak ister başvuru takip konumuz ile de yarışmacı olup olmadığınızı başvuru numaranız ile takip edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak ister Yarışmacıları 767. Bölüm Ağustos 2018
Bu haber 13 Ağustos 2018 - 9:14 'de eklendi ve 1.279 kez görüntülendi.


Bu yazımızda Kim Milyoner Olmak ister Yarışmacıları hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Kim Milyoner Olmak ister Yarışması Ağustos ayında da ekranlardaki liderliğini korumaya devam ediyor.  Kim Milyoner Olmak ister yarışacak adayların detaylı bilgilerini konumuzda bulabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip için bu haftanın güncel yarışmacıları için yazımızın takip edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak ister Sezer Deniz

Aslen Antalyalı olan 30 yaşındaki yarışmacımız Sezer Deniz, yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Akdeniz Üniversitesi Mutfak Sanatları Bölümü mezunu olan Sezer Bey, Miami’de “Le Cordon Bleu” aşçılık okulunda bir yıl eğitim almış. Yedi yıl Amerika’da yaşayan Sezer Bey, şu anda Ankara’da bir otelde mutfak şefi yardımcısı olarak çalışıyor. Yarışmada 125.000 TL kazanmak isteyen yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, bu parayla kendi restoranını açmak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak ister Cem Ojalvo

Bahçeşehir Üniversitesi Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu olan 25 yaşındaki yarışmacımız Cem Ojalvo, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Eğitim aldığı bölümde ilerlemek istemeyen Cem Bey, şu anda piyano bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlıyor. İleri ki hayatında piyanist olmak isteyen yarışmacımızın hedefi ilk iki soruyu geçebilmek.

Kim Milyoner Olmak ister Umut Kaplan

23 yaşındaki ayrışmacımız Umut Kaplan, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Edirne Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olduktan sonra eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuar Fakültesi Ses Eğitimi Bölümünde devam eden Umut Bey, şu anda özel bir sanat akademisinde gitar öğretmeni olarak çalışıyor. Yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, bu parayı eğitim hayatı için kullanacağını söylüyor.

Bedava internet

Cep Telefonu operatörlerinin sunmuş olduğu mobil internet hizmetlerinden bedava yararlanmak için daha önce yayınlanan Mobil bedava internet paketleri 2018 nasıl yapılır konumuzu da incelemenizde fayda var. Bu yazımızda Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone olmak üzere tüm operatörler için bedava internet seçenekleri mevcut.

Kim Milyoner Olmak ister Meltem Gür

Kızının başvurusu üzerine yarışmamıza başvuran 48 yaşındaki yarışmacımız Meltem Gür, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu. Emekli bankacı olan Meltem Hanım, şu anda eşiyle birlikte Yalova’da kahvaltı bahçesi işletiyor. Meltem Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı ihtiyacı olan bir yakınına vermeyi planlıyor.

Kim Milyoner Olmak ister Gizem Ayhan

Aslen Sakaryalı olan 24 yaşındaki yarışmacımız Gizem Ayhan, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Gizem Hanım, mezun olduktan sonra dünyayı gezmek istiyor. Gizem Hanım’ın yarışmadaki hedefi 15.000 TL’lik barajı geçebilmek.

Kim Milyoner Olmak ister Ahmet Talha

1985 doğumlu yarışmacımız Ahmet Talha Karataş, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. California Touro Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Talha Bey, şu anda proje direktörü olarak çalışıyor. Yarışmadaki hedefi 1.000.000 TL olan Ahmet Bey, ödül kazanması durumunda, bu parayla ihtiyacı olan çocuklara yardımda bulunmak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak ister Öznur Aykan

Almanya doğumlu olan 30 yaşındaki yarışmacımız Öznur Aykan, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Öznur Hanım, şu anda uluslararası şirketlere danışmanlık yapıyor. Öznur Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla seyahate çıkmak istiyor.

Kim Milyoner Olmak ister İlyas Biçici

37 yaşındaki yarışmacımız İlyas Biçici, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Dış Ticaret Bölümü mezunu olan İlyas Bey, lise öğrenimi itibarıyla çalışma hayatına atılmış. Şu anda bir tekstil firması olan İlyas Bey, yarışmada sekizinci soruya kadar gelebilmeyi hedefliyor.

Kim Milyoner Olmak ister Hicran Erol

Aslen İzmirli olan 19 yaşındaki yarışmacımız Hicran Erol, eğitim hayatı için Ankara’da yaşıyor. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü tam burslu olarak kazanmış olan Hicran Hanım, yarışmada 15.000 TL kazanırsa çok mutlu olacağını söylüyor. Yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, bu parayla tiyatroyla ilgili bir eğitim almak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak ister Mehmet Can Çörekcioğlu

Aslen Gaziantepli olan 27 yaşındaki yarışmacımız Mehmet Can Çörekcioğlu, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Galatasaray Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Can Bey, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümünde yüksek lisansını tamamlıyor. Kozmetik sektöründe, finansal analist bölümünde olarak çalışan Can Bey, yarışmada 125.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Kim Milyoner Olmak ister Burcu Görür

25 yaşındaki yarışmacımız Burcu Görür, yarışmaya Tekirdağ’dan katılıyor. Aslen Konyalı olan Burcu Hanım, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu. Yerel bir kanalda spiker olarak çalışan Burcu Hanım, aynı zamanda işaret dili eğitmenliği ve tercümanlığı da yapıyor. Yarışmadaki hedefi 15.000 TL olan Burcu Hanım, ödül kazanması durumunda, bu parayla yüksek lisans eğitimi almak istediğini söylüyor.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER