SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Kim Milyoner Olmak ister Bu Hafta Eylül Ayı 773. Bölüm Yarışmacıları

Kim milyoner olmak ister tüm heyecanı ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kim milyoner olmak ister yarışması için başvuru yapan yarışmacı adayları Kim milyoner olmak ister başvuru takip numarası ile mülakat için seçilen yarışmacı adayları

Kim Milyoner Olmak ister Bu Hafta Eylül Ayı 773. Bölüm Yarışmacıları
Bu haber 10 Eylül 2018 - 14:33 'de eklendi ve 1.389 kez görüntülendi.


Kim milyoner olmak ister tüm heyecanı ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kim milyoner olmak ister yarışması için başvuru yapan yarışmacı adayları Kim milyoner olmak ister başvuru takip numarası ile mülakat için seçilip yarışmacı adayı olup olmadıklarını diğer konularımızdan kontrol edebilirler. Kim milyoner olmak ister bu hafta mülakat ile seçilen ve yarışanKim milyoner olmak ister yarışmacıları

Kim Milyoner Olmak ister Cemile Çiğdem Türkan

Yarışmaya Ankara’dan katılan 51 yaşındaki Cemile Çiğdem Türkan, bir çocuk annesi. Ankara Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümü mezunu olan Çiğdem Hanım, Gümrük Bakanlığında mühendis olarak çalışıyor. Çiğdem Hanım’ ın yarışmadaki ilk hedefi 1.000 TL alabilmek.

Kim Milyoner Olmak ister Mustafa Tahir Özer

Evli ve iki çocuk babası olan Mustafa Tahir Özer, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Şu anda Gülhane Tıp Fakültesi genel cerrahi anabilim dalında öğretim üyesi olarak görev yapan Mustafa Bey, organ nakli ve kanser cerrahisi üzerine de çalışıyor. Mustafa Bey’in yarışmadaki hedefi 60.000 TL.

Bedava internet

Cep Telefonu operatörlerinin sunmuş olduğu mobil internet hizmetlerinden bedava yararlanmak için daha önce yayınlanan Mobil bedava internet paketleri 2018 nasıl yapılır konumuzu da incelemenizde fayda var. Bu yazımızda Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone olmak üzere tüm operatörler için bedava internet seçenekleri mevcut.

Kim Milyoner Olmak ister Nükhet Filiz Şenyuva

75 yaşındaki yarışmacımız Nükhet Filiz Şenyuva, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olan Filiz Hanım, Türkiye’de ilk pedagog muayenehanesini açmış. Kırk beş yıl boyunca lise öğrencilerine pedagog psikolog olarak eğitim veren Filiz Hanım, on senedir de Türk sanat müziğiyle yakından ilgileniyor. Yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, bu parayla zekâ oyunlarıyla dolu bir atölye açmak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak ister Yusuf Yıldız

Yarışmaya annesinin ısrarı üzerine başvuran 27 yaşındaki Yusuf Yıldız, yarışmaya Çatalca’dan katılıyor. Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu olan Yusuf Bey, yüksek lisansını Nişantaşı Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamış. Şu anda Çatalca Kız Meslek Lisesinde beden eğitimi öğretmeni olarak çalışan Yusuf Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla Yunanistan’a gitmek istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu yaptınız peki aranmadan da başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Sonuçlar her salı günü sitemizde yayınlanmakta. Ayrıca yine internet sitemizde düzenli olarak bu liste yayınlamaktadır. Genelde başvuru yaptıktan sonra 2 hafta sonra kontrol edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Başvuru listeleri yukarıda anlattığımız gibi internet sitemizde yayınlandığını belirtmiştik. Ayrıca başvuru formunu doldurduktan 2 hafta sonrada telefonunuzu yanınızdan ayırmayınız. Çünkü 2 hafta sonra aramalar genelde başlıyor ve mülakat için davet ediliyorsunuz.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Çağrılma Süreci

Tüm mülakatları başarı ile geçtiniz ve sonunda o büyük gün geliyor. Kim milyoner olmak ister yarışmasında artık yarışacak ve hayallerinizi gerçekleştirme şansına sahip oldunuz. Peki şimdi süreç nasıl işleyecek. Öncelikle sizden 3 joker adayınızın isim soy isim meslek ve telefon bilgileri mail ile isteniyor. Genellikle tüm çekimler hafta sonu yapılmakta. Yanınızda çekime giderken 2 kıyafet bulundurmanız isteniyor. Hangi kıyafet kamerada daha iyi çıkarsa onu giymeniz isteniyor. Ayrıca stüdyoya gelecek yakınlarınızın da isimlerini vermeniz gerekiyor.

Kim Milyoner Olmak ister Lal Özülşen

Aslen Adanalı olan 20 yaşındaki yarışmacımız Lal Özülşen, yarışmaya Tekirdağ’dan katılıyor. Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi olan Lal Hanım, yarışmada maddi bir hedefi olmadığını söylüyor.

Kim Milyoner Olmak ister Esra Nur Zeybek

Aslen İnegöllü olan 22 yaşındaki yarışmacımız Esra Nur Zeybek, yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Esra Hanım, yarışmada 60.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Kim Milyoner Olmak ister Gökhan Yanıkoğlu

Aslen Trabzonlu olan 34 yaşındaki yarışmacımız Gökhan Yanıkoğlu, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Akdeniz Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği Bölümü mezunu olan Gökhan Bey, yüksek lisansını Amerika’da Oxford Brookes Üniversitesinde tamamlamış. Şu anda uluslararası bir firmada hasta yetkilisi olarak çalışan Gökhan Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla yurt dışı seyahati yapmak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak ister Tuğba Yirik

Fransa’da doğup büyüyen 26 yaşındaki Tuğba Yirik, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Altı aylık evli olan Tuğba Hanım, Reims Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlayan Tuğba Hanım, şu anda eşiyle birlikte çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak çalışıyor. Yarışmacımızın hedefi 15.000 TL’lik ödül.

Kim Milyoner Olmak ister Nur Buket Kaplan

Aslen İzmir olan 27 yaşındaki yarışmacımız Nur Buket Kaplan, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi mezunu olan Buket Hanım, Devlet Tiyatrolarında sahne uygulayıcısı olarak çalışıyor. Buket Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla İtalya’da şapka, ayakkabı ve kostüm üzerine eğitim almak istediğini söylüyor.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER