SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Takip Numarasına Göre Adaylar

Kim Milyoner Olmak ister Başvuru takip Numarası ile adayların açıklandığı konumuzda, Kim Milyoner Olmak ister yarışmacıları ve yarışmacı adaylarını sizler ile paylaşıyoruz. Böylece Önümüzdeki hafta yarışacak adaylar için son yapımcı mülakatı belli olmuş olacak.

Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Takip Numarasına Göre Adaylar
Bu haber 13 Ağustos 2018 - 15:38 'de eklendi ve 6.052 kez görüntülendi.


Kim Milyoner Olmak ister Başvuru takip Numarası ile mülakata çağrılan adayların açıklandığı konumuzda, Kim Milyoner Olmak ister yarışmacıları ve yarışmacı adaylarını önceden öğrenebiliyorsunuz. Önümüzdeki bu hafta yarışacak adaylar için son yapımcı mülakatı için çağrılacak adaylar belli oldu.

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her durumda sizin oluyor.

Dünyada ve Türkiye’nin en çok izlenen ve para kazandıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster? Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmaya hak kazananların listesini bu yazımızda 2018 Ağustos ayının yarışmacı adaylarını Kim Milyoner Olmak ister Başvuru takip Sonuçları olarak bulabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster? Yarışma programı hafta içi Pazartesi ve hafta sonu Cumartesi günleri seyircisi ile ekranlarda buluşmaktadır. Kim Milyoner Olmak İster yarışması Atv ekranlarında.

Kim Milyoner Olmak İster Yapımcı Mülakatı

Türkiye’ nin en uzun süreli ve en çok kazandıran yarışma programlarının başında Kim Milyoner Olmak İster geliyor. Adından da anlaşılacağı gibi size milyoner olma şansı tanıyor. Tabi ki yarışmaya başvuru çok fazla ve her gün yeni yarışmacı adayları listeye ekleniyor. Eğer yarışmanın sitesi üzerinden tüm bilgilerinizi girdiniz ve ATV Yenibosna binasına davet edildiyseniz. Burada 25 Soruluk bir testi dolduruyorsunuz. Daha sonra sonuçlara göre sizle tekrar bir mülakat yapılıp yarışma adaylığınız için dönüş yapılmasını bekliyorsunuz. Tüm işleyiş bu şekilde devam ediyor. Sizlere Kim Milyoner Olmak İster Başvuru sonucu yani Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakat sonuçlarını açıklıyoruz.

Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakat sonuçları haftalık olarak güncellenmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakat sonuçları için Ağustos ayının ikinci mülakat sonuçları belli oldu. 13.08.2018 Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakat sonuçları aşağıdaki gibidir.

13-Ağustos-2018-kim-milyoner-olmak-ister-yapımcı-mulakati

Bedava internet

Cep Telefonu operatörlerinin sunmuş olduğu mobil internet hizmetlerinden bedava yararlanmak için daha önce yayınlanan Mobil bedava internet paketleri 2018 nasıl yapılır konumuzu da incelemenizde fayda var. Bu yazımızda Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone olmak üzere tüm operatörler için bedava internet seçenekleri mevcut.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu yaptınız peki aranmadan da başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Sonuçlar her salı günü sitemizde yayınlanmakta. Ayrıca yine internet sitemizde düzenli olarak bu liste yayınlamaktadır. Genelde başvuru yaptıktan sonra 2 hafta sonra kontrol edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Başvuru listeleri yukarıda anlattığımız gibi internet sitemizde yayınlandığını belirtmiştik. Ayrıca başvuru formunu doldurduktan 2 hafta sonrada telefonunuzu yanınızdan ayırmayınız. Çünkü 2 hafta sonra aramalar genelde başlıyor ve mülakat için davet ediliyorsunuz.

Kim Milyoner Olmak İster Bu Hafta

Konumuzda devamlı olarak güncel yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları yayınlanmaktadır. Bu hafta Ağustos ayının başvuru sonuçlarını yayınlamaya devam ediyoruz.

Kim milyoner olmak ister yarışması için Ağustos 2018 ayının üçüncü haftası için sonuçları yayınlamaya devam ediyoruz. 13 Ağustos 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

13-Ağustos-2018-kim-milyoner-olmak-ister-basvuru-sonuclari

Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Çağrılma Süreci

Tüm mülakatları başarı ile geçtiniz ve sonunda o büyük gün geliyor. Kim milyoner olmak ister yarışmasında artık yarışacak ve hayallerinizi gerçekleştirme şansına sahip oldunuz. Peki şimdi süreç nasıl işleyecek. Öncelikle sizden 3 joker adayınızın isim soy isim meslek ve telefon bilgileri mail ile isteniyor. Genellikle tüm çekimler hafta sonu yapılmakta. Yanınızda çekime giderken 2 kıyafet bulundurmanız isteniyor. Hangi kıyafet kamerada daha iyi çıkarsa onu giymeniz isteniyor. Ayrıca stüdyoya gelecek yakınlarınızın da isimlerini vermeniz gerekiyor.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
3 ADET YORUM YAPILDI
 • hakan bilen ;

  yarışmayı çok seviyorum severek izliyorum tk hedefim barajı geçmek

  14 Ağustos 2018 18:46

  Warning: Illegal string offset 'max_depth' in /home/teknointernet/public_html/wp-content/themes/wpHaberV3/functions.php on line 537
 • Birgül Tursun ;

  Merhaba ben eşimle beraber 5 sene önce başvuru yapmıştık ama bize donulmedi.ben hâlâ umutluyum lütfen arayınız

  1 Eylül 2018 21:27

  Warning: Illegal string offset 'max_depth' in /home/teknointernet/public_html/wp-content/themes/wpHaberV3/functions.php on line 537
 • TamerT hamamcı ;

  Valla kaç yıl oldu hatırlamıyorum bile basvurumun üzerinden geçen zaman? Hep istanbul hep üniversiteli adaylar! Içinden istisna birkaç kişi oluyor maalesef. Sahi diğer illerin adayları mühim değil mi?

  12 Eylül 2018 12:50

  Warning: Illegal string offset 'max_depth' in /home/teknointernet/public_html/wp-content/themes/wpHaberV3/functions.php on line 537
 • POPÜLER FOTO GALERİLER
  SON DAKİKA HABERLERİ
  İLGİLİ HABERLER