SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Takip Numarası ile Mülakata Seçilen Yarışmacılar

Eylül ayının ilk haftasındaki ilk Kim Milyoner Olmak ister Yarışması kaldığı yerden devam ediyor. Kim Milyoner Olmak ister Başvuru takip sonuçlarını ve Kim Milyoner Olmak ister mülakat yarışmacı adaylarını içeren Eylül ayının ilk haftası içinde yarışacak adayları konumuzda bulabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Takip Numarası ile Mülakata Seçilen Yarışmacılar
Bu haber 01 Eylül 2018 - 18:23 'de eklendi ve 4.426 kez görüntülendi.


Eylül ayının ilk Kim Milyoner Olmak İster Yarışması her zaman olduğu gibi yine heyecanla kaldığı yerden devam ediyor. Kim Milyoner Olmak ister Başvuru takip sonuçlarını ve Kim Milyoner Olmak ister mülakat adayları için Eylül ayının ilk haftası içinde yarışacak adayları yazımızda bulabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları için bu haftanın güncel yarışmacı adaylarını bu konumuzdan takip edebilirsiniz.

Ekranların en uzun soluklu yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster, Kenan Işık ile serüvenine başladı. Yarışmanın sunuculuğu, Kenan Işık’ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olmasından dolayı, sezon sonuna kadar sırasıyla birçok ünlü yıldız tarafından devam ettirildi. Daha sonra Selçuk Yöntem 3 yıl boyunca programın sunuculuğunu yapmaya devam etti ve 2017 Şubat ayından itibaren şu anki sunucusu olan Murat Yıldırım’a devretti.

Dünyada ve Türkiye’nin en çok izlenen ve para kazandıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster? Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmaya hak kazananların listesini bu yazımızda 2018 Ağustos ayının yarışmacı adaylarını Kim Milyoner Olmak ister Başvuru takip Sonuçları olarak bulabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster? Yarışma programı hafta içi Pazartesi ve hafta sonu Cumartesi günleri seyircisi ile ekranlarda buluşmaktadır. Kim Milyoner Olmak İster yarışması Atv ekranlarında.

Bedava internet

Cep Telefonu operatörlerinin sunmuş olduğu mobil internet hizmetlerinden bedava yararlanmak için daha önce yayınlanan Mobil bedava internet paketleri 2018 nasıl yapılır konumuzu da incelemenizde fayda var. Bu yazımızda Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone olmak üzere tüm operatörler için bedava internet seçenekleri mevcut.

Kim Milyoner Olmak İster Bu Hafta

Konumuzda devamlı olarak güncel yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları yayınlanmaktadır. Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Takip numarası ile takip edebilirsiniz.Bu hafta Eylül ayının başvuru sonuçlarını yayınlamaya devam ediyoruz. Geldik Eylül ayının ilk günlerine. Selçuk Yöntem Bıraktı Yarışmayı. Murat Yıldırım ile Kim Milyoner Olmak İster devam ediyor. Bu yazımızda 30 Ağustos 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları nı bulabilirsiniz. Umarım sizde şanslısınızdır ve yarışmaya katılabilirsiniz.

Siz değerli katılımcılarımıza duyuru: Bizim amacımız sizlere katılımcı numaraları duyurmak , şanslı numaralara herhangi bir müdahale yapmamız söz konusu değil. Siz değerli katılımcılara en hızlı şekilde sonuçları sunmak için çalışıyoruz , bizi takip ettiğiniz ve hassasiyetiniz için teşekkürler.

kim-milyoner-olmak-ister-30-agustos-2018-yapimci-mulakati

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu yaptınız peki aranmadan da başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Sonuçlar her salı günü sitemizde yayınlanmakta. Ayrıca yine internet sitemizde düzenli olarak bu liste yayınlamaktadır. Genelde başvuru yaptıktan sonra 2 hafta sonra kontrol edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Başvuru listeleri yukarıda anlattığımız gibi internet sitemizde yayınlandığını belirtmiştik. Ayrıca başvuru formunu doldurduktan 2 hafta sonrada telefonunuzu yanınızdan ayırmayınız. Çünkü 2 hafta sonra aramalar genelde başlıyor ve mülakat için davet ediliyorsunuz.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Çağrılma Süreci

Tüm mülakatları başarı ile geçtiniz ve sonunda o büyük gün geliyor. Kim milyoner olmak ister yarışmasında artık yarışacak ve hayallerinizi gerçekleştirme şansına sahip oldunuz. Peki şimdi süreç nasıl işleyecek. Öncelikle sizden 3 joker adayınızın isim soy isim meslek ve telefon bilgileri mail ile isteniyor. Genellikle tüm çekimler hafta sonu yapılmakta. Yanınızda çekime giderken 2 kıyafet bulundurmanız isteniyor. Hangi kıyafet kamerada daha iyi çıkarsa onu giymeniz isteniyor. Ayrıca stüdyoya gelecek yakınlarınızın da isimlerini vermeniz gerekiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına şuana kadar 2 Milyon civarında kişi başvurmuş. Binlerce başvuru arasında şans bize de güldüğünde neler yapacağız bu sayfada onları paylaşacağız. Bu sayfamızı bir forum gibi kullanmayı düşünerek oluşturduk. Herkes yarılma ile ilgili bildiklerini, duyduklarını, gördüklerini paylaşmasını sağlamak istiyoruz. Yarışmaya seyirci olarak bile katılan herkesin yorum ve görüşlerini paylaşmasını umuyoruz..

Yorum alanına yazarak hem yarışmaya başvuran diğer arkadaşların bilgi sahibi olmasını hemde birbirimize yardımcı olma amaçlı yorumlarınızı bekliyoruz.

Kim Milyoner Olmak ister?

Yarışmaya katılan yarışmacıların sorulan sorular karşısındaki şaşkınlıkları ve başarıları da sosyal medyada en çok paylaşılan konular arasına giriyor. Tüm Türkiye’nin bir dönem ilgi odağı olan Çin Seddi sorusu bunlardan yalnızca biri. Biz de merak edenler için bu yarışma hakkında merak edilenleri ele alıyor ve sorulan soruları güncel olarak bu sayfamızda paylaşıyoruz. En zor Kim Milyoner Olmak İster soruları ve bazen karşılaşılan kolay ancak şaşırtıcı, yanıltıcı Kim Milyoner Olmak İster soru cevaplarını listeledik.

Kim Milyoner Olmak İster Bu Hafta

Kim milyoner olmak ister yarışması ile bugün merak konusu olan yarışma soruları;

Time dergisine kapak olan ilk aktör kimdir?

A) Marlon Brando
B) James Dean
C) Frank Sinatra
D) Charlie Chaplin

Cevap: Charlie Chaplin

Hangi ülke parlamentosu sosyal medya platformlarını kullananlar için vergi koymuştur?
Uganda
Arjantin
İzlanda
Güney Kore
Doğru cevap: Uganda

Susam Sokağı’ndaki kukla karakterler Edi ile Büdü için hangisi doğrudur?

A) Edi kaşsız Büdü bitişik kaşlıdır
B) Büdü Kaşsız, Edi ayrık kaşlıdır
C) Edi kaşsız, Büdü Ayrık kaşlıdır
D) Büdü kaşsız, Edi bitişik kaşlıdır

En Çok Sorular sorulardan bazıları; 

Soru ve Cevaplar

Soru 1: Kimi zaman tartışmaya açık sorular soruluyor. Bu sorular ile ilgili eleştiriler geliyor mu?

Hazırlanan tüm sorular kesinlikle araştırması yapılan ve net yanıtlara karşılık gelen sorulardır. Türk Dil Kurumu, ansiklopediler ve ilgili makaleler ele alınarak hazırlanan sorular olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Soru 2: Yarışmaya 1 yıl önce katılmıştım fakat param hali hazırda yatmış değil. Sizce ne yapabilirim?

Bu sorunu çözmek için sizler de 9 aylık süreyi doldurduktan sonra hali hazırda paranız yatmadıysa Atv reklam departmanını arayabilir ve sorunu iletebilirsiniz. Gerekli yardım ilgili birim tarafından yapılacak ve sorun çözülecektir.

Soru 3: Sözlü ve yazılı mülakat arası geçen süre ne kadar?

Sözlü mülakattan çok kısa bir süre sonra başvuru yapan kişiyi vakit kaybetmeden çağırıyorlar. Eğer sonuç olumsuzsa zaten geri dönüş alamıyorsunuz.

Soru 4: Daha önce kayıt işlemlerini yaptım ve 1 hafta kadar sonra mülakatlara çağrıldım ve 0850’li bir numaradan geri dönüş aldım ancak birtakım işlerim olduğu için gidemedim ve görevli kadın bu numara aracılığı ile ne zaman müsait olursanız ulaşabilirsiniz dediler ancak ilgili numarayı kaybettim. Sence ne yapmam gerekiyor?

Ben atv müşteri hizmetlerine ulaşarak ad ve soyad bilgilerimi ilettim ve kontrol işlemini gerçekleştirdikten sonra numarayı verdiler.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
 • Meziyet yılmaz ;

  Benim oğlum Gökhan Yılmaz 3 yıl önce müracaat etti mülakatı geçti bir hafta sonra yarışmaya çağrıldı Dr olduğu için nöbet görevi olduğundan bir sonraki tarihi istedi ama hala çağrılmadı tekrar başvuru da yapılmıyor bizi bilgilendirir misiniz

  3 Eylül 2018 21:29

  Warning: Illegal string offset 'max_depth' in /home/teknointernet/public_html/wp-content/themes/wpHaberV3/functions.php on line 537
 • POPÜLER FOTO GALERİLER
  SON DAKİKA HABERLERİ
  İLGİLİ HABERLER