SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Takip Numarası ile Mülakat için Seçilen Yarışmacı Adayları

Kim Milyoner Olmak ister Başvuru takip numarası ile Kim Milyoner Olmak ister yarışması için mülakata çağrılacak olan Kim Milyoner Olmak ister yarışmacı adaylarının açıklandığı konumuzda yarışmaya katılmaya hak kazananların tan listesini bulabilirsiniz. 18 Ağustos 2018 Kim Milyoner Olmak ister Başvuru takip ve Kim Milyoner Olmak ister yapımcı mülakatı sonuçları da yer almaktadır. Kim Milyoner Olmak ister yarışması atv ekranlarında

Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Takip Numarası ile Mülakat için Seçilen Yarışmacı Adayları
Bu haber 18 Ağustos 2018 - 10:39 'de eklendi ve 14.636 kez görüntülendi.


Kim Milyoner Olmak ister ? Bu haftaki konumuzda Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Takip numarasına göre sonuçları ve Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakat sonuçları ile Ağustos ayı boyunca yarışacak adayları bu konu içerisinde bulabileceksiniz. Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Sonuçları için bu hafta güncel bilgiler ve Kim Milyoner Olmak ister yarışmacıları yazımızın devamındadır.

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor.

12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır mısınız? (Daha önce başvuru yapan adaylar başvurularını yenileyebilirler) ATV ekranlarında yayınlanan yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster her bölümde renkli sahneler içeriyor. Sorulan sorular, yarışmacılar ve verdikleri cevaplar gündem olacak kadar ilgi çekici. Son olarak poposundan nefes alabilen bir canlı türü sorularak, tüm ülkenin dikkatini çekmeyi yine başardı. Yarışmacılar 12 soruyu doğru bilirse 1 milyon tl ödül kazanıyor.

Ekranların en uzun soluklu yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster, Kenan Işık ile serüvenine başladı. Yarışmanın sunuculuğu, Kenan Işık’ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olmasından dolayı, sezon sonuna kadar sırasıyla birçok ünlü yıldız tarafından devam ettirildi. Daha sonra Selçuk Yöntem 3 yıl boyunca programın sunuculuğunu yapmaya devam etti ve 2017 Şubat ayından itibaren şu anki sunucusu olan Murat Yıldırım’a devretti.

Bedava internet

Cep Telefonu operatörlerinin sunmuş olduğu mobil internet hizmetlerinden bedava yararlanmak için daha önce yayınlanan Mobil bedava internet paketleri 2018 nasıl yapılır konumuzu da incelemenizde fayda var. Bu yazımızda Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone olmak üzere tüm operatörler için bedava internet seçenekleri mevcut.

Kim Milyoner Olmak İster Çin Seddi Sorusu

Kim Milyoner Olmak İster’de geçtiğimiz haftalarda hatırlayacaksınız ki ‘Çin Seddi’ sorusu olay olmuştu. Kim Milyoner Olmak İster programının sunucusu Murat Yıldırım o soru ve yarışmacı hakkında ilk kez yorum yaptı. İşte Murat Yıldırım’ın Çin Seddi sorusuna yaptığı yorum. Murat Yıldırım sunuculuğunu yaptığı ‘Kim Milyoner Olmak İster ?’in çekimlerinin yoğun geçtiğini ve çok yorulduğunu söyleyen Yıldırım, bir yarışmacının “Çin Seddi nerededir?” sorusuna iki joker kullanmasıyla ilgili ise, “Öküz altında buzağı aramak isterken öyle bir yanıt geldi. Ben de çok şaşırdım” dedi.

Kim Milyoner Olmak İster Bu Hafta

Konumuzda devamlı olarak güncel yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları yayınlanmaktadır. Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip numarasına göre bu hafta Ağustos ayının 4. başvuru sonuçlarını yayınlıyoruz. 18 Ağustos 2018 Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Sonuçları

18-agustos-2018-kim-milyoner-olmak-ister-basvuru-sonuclari

Selçuk Yöntem’in  devrettiği yarışmayı, Murat Yıldırım ile Kim Milyoner Olmak İster olarak devam ediyor. Bu yazımızda 18 Ağustos 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları olarak bulabilirsiniz. Umarım sizde şanslısınızdır ve yarışmaya katılmaya hak kazanırsınız.

Siz değerli katılımcılarımıza duyuru: Bizim amacımız sizlere katılımcı numaraları duyurmak , şanslı numaralara herhangi bir müdahale yapmamız söz konusu değil. Siz değerli katılımcılara en hızlı şekilde sonuçları sunmak için çalışıyoruz , bizi takip ettiğiniz ve hassasiyetiniz için teşekkürler. Kim Milyoner Olmak İster ?  sonuçlarına yazımızın devamında erişebilirsiniz. Umarız sizde şanslı kişiler arasında yerinizi almışsınızdır. Başarılarınızın devamını dileriz herkese

Kim Milyoner Olmak ister Yapımcı Mülakat Sonuçları

Türkiye’ nin en uzun süreli ve en çok kazandıran yarışma programlarının başında Kim Milyoner Olmak İster geliyor. Adından da anlaşılacağı gibi size milyoner olma şansı tanıyor. Tabi ki yarışmaya başvuru çok fazla ve her gün yeni yarışmacı adayları listeye ekleniyor. Eğer yarışmanın sitesi üzerinden tüm bilgilerinizi girdiniz ve ATV Yenibosna binasına davet edildiyseniz. Burada 25 Soruluk bir testi dolduruyorsunuz. Daha sonra sonuçlara göre sizle tekrar bir mülakat yapılıp yarışma adaylığınız için dönüş yapılmasını bekliyorsunuz. Tüm işleyiş bu şekilde devam ediyor. Sizlere Kim Milyoner Olmak İster Başvuru sonucu yani Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakat sonuçlarını açıklıyoruz.

kim-milyoner-olmak-ister-18-agustos-2018-yapimci-mulakati

Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakat sonuçları haftalık olarak güncellenmektedir. Ağustos 2018 için son mülakat sonuçları.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu yaptınız peki aranmadan da başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Sonuçlar her salı günü sitemizde yayınlanmakta. Ayrıca yine internet sitemizde düzenli olarak bu liste yayınlamaktadır. Genelde başvuru yaptıktan sonra 2 hafta sonra kontrol edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Başvuru listeleri yukarıda anlattığımız gibi internet sitemizde yayınlandığını belirtmiştik. Ayrıca başvuru formunu doldurduktan 2 hafta sonrada telefonunuzu yanınızdan ayırmayınız. Çünkü 2 hafta sonra aramalar genelde başlıyor ve mülakat için davet ediliyorsunuz.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Çağrılma Süreci

Tüm mülakatları başarı ile geçtiniz ve sonunda o büyük gün geliyor. Kim milyoner olmak ister yarışmasında artık yarışacak ve hayallerinizi gerçekleştirme şansına sahip oldunuz. Peki şimdi süreç nasıl işleyecek. Öncelikle sizden 3 joker adayınızın isim soy isim meslek ve telefon bilgileri mail ile isteniyor. Genellikle tüm çekimler hafta sonu yapılmakta. Yanınızda çekime giderken 2 kıyafet bulundurmanız isteniyor. Hangi kıyafet kamerada daha iyi çıkarsa onu giymeniz isteniyor. Ayrıca stüdyoya gelecek yakınlarınızın da isimlerini vermeniz gerekiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına şuana kadar 2 Milyon civarında kişi başvurmuş. Binlerce başvuru arasında şans bize de güldüğünde neler yapacağız bu sayfada onları paylaşacağız. Bu sayfamızı bir forum gibi kullanmayı düşünerek oluşturduk. Herkes yarılma ile ilgili bildiklerini, duyduklarını, gördüklerini paylaşmasını sağlamak istiyoruz. Yarışmaya seyirci olarak bile katılan herkesin yorum ve görüşlerini paylaşmasını umuyoruz..

Yorum alanına yazarak hem yarışmaya başvuran diğer arkadaşların bilgi sahibi olmasını hemde birbirimize yardımcı olma amaçlı yorumlarınızı bekliyoruz.

En Çok Sorular sorulardan bazıları; 

Soru ve Cevaplar

Soru 1: Kimi zaman tartışmaya açık sorular soruluyor. Bu sorular ile ilgili eleştiriler geliyor mu?

Hazırlanan tüm sorular kesinlikle araştırması yapılan ve net yanıtlara karşılık gelen sorulardır. Türk Dil Kurumu, ansiklopediler ve ilgili makaleler ele alınarak hazırlanan sorular olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Soru 2: Yarışmaya 1 yıl önce katılmıştım fakat param hali hazırda yatmış değil. Sizce ne yapabilirim?

Bu sorunu çözmek için sizler de 9 aylık süreyi doldurduktan sonra hali hazırda paranız yatmadıysa Atv reklam departmanını arayabilir ve sorunu iletebilirsiniz. Gerekli yardım ilgili birim tarafından yapılacak ve sorun çözülecektir.

Soru 3: Sözlü ve yazılı mülakat arası geçen süre ne kadar?

Sözlü mülakattan çok kısa bir süre sonra başvuru yapan kişiyi vakit kaybetmeden çağırıyorlar. Eğer sonuç olumsuzsa zaten geri dönüş alamıyorsunuz.

Soru 4: Daha önce kayıt işlemlerini yaptım ve 1 hafta kadar sonra mülakatlara çağrıldım ve 0850’li bir numaradan geri dönüş aldım ancak birtakım işlerim olduğu için gidemedim ve görevli kadın bu numara aracılığı ile ne zaman müsait olursanız ulaşabilirsiniz dediler ancak ilgili numarayı kaybettim. Sence ne yapmam gerekiyor?

Ben atv müşteri hizmetlerine ulaşarak ad ve soyad bilgilerimi ilettim ve kontrol işlemini gerçekleştirdikten sonra numarayı verdiler.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
2 ADET YORUM YAPILDI
 • MEHMET kızıl ;

  Kaç yıldır başvurdum dönüş olmadi

  1 Eylül 2018 21:43

  Warning: Illegal string offset 'max_depth' in /home/teknointernet/public_html/wp-content/themes/wpHaberV3/functions.php on line 537
 • Fatma hoke ;

  Ben baş vurmustum neden cagrilmadim çok ihtiyacım var Allah rızası için bekliyorum

  9 Eylül 2018 18:05

  Warning: Illegal string offset 'max_depth' in /home/teknointernet/public_html/wp-content/themes/wpHaberV3/functions.php on line 537
 • POPÜLER FOTO GALERİLER
  SON DAKİKA HABERLERİ
  İLGİLİ HABERLER