SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Takip Numarası ile Eylül Ayı için Seçilen Yarışmacı Listesi

Kim milyoner olmak ister ? Şu anda Murat Yıldırım’ ın sunumu ile ATV ekranlarında yer alan Kim milyoner olmak ister yarışması içerisinde yarışmak için seçilecek yarışmacı adaylarının Kim milyoner olmak ister başvuru takip numarası ile yayınlandığı konumuzda tüm detayları bulabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Takip Numarası ile Eylül Ayı için Seçilen Yarışmacı Listesi
Bu haber 08 Eylül 2018 - 14:14 'de eklendi ve 3.312 kez görüntülendi.


Kim milyoner olmak ister ? Kenan Işık ile özdeşleşen ve sağlık sorunu nedeni ile şu anda Murat Yıldırım’ ın sunumu ile ATV ekranlarında yer alan Kim milyoner olmak ister yarışması için yarışmak için seçilecek adayların Kim milyoner olmak ister başvuru takip numarası ile yayınlandığı yazımızda tüm detayları bulabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru sonuçları Sabah Gazetesi ve ATV yayın organları tarafından her gün düzenli olarak duyurulmakta olup sitemiz bu duyurular için bağımsız bir bilgilendirme ve aracılık görevi yapmaktadır, sitemiz üzerinden başvurulara ait herhangi bir içerik paylaşımı yapılmamaktadır.

Bütün başvuru sonuçlarına Sabah Gazetesi ve ATV yayın organları hesapları üzerinden takipte kalarak sonuçlara en hızlı ve kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Dikkat; Sitemizde paylaşılan bütün içerikler bağımsız olarak bilgilendirme amacıyla herhangi bir içerik paylaşımı yapılmayıp, belirtilen adreslerden sonuçların görüntülenebileceğini vurgulamakta olup yayınlanan içeriklerde bahsi geçen program, yayın, yarışmalar vs. ile ilgili hiçbir bağlantısı bulunmamakta ve hiçbir bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Siz değerli katılımcılarımıza duyuru: Bizim amacımız sizlere katılımcı numaraları duyurmak , şanslı numaralara herhangi bir müdahale yapmamız söz konusu değil. Siz değerli katılımcılara en hızlı şekilde sonuçları sunmak için çalışıyoruz , bizi takip ettiğiniz ve hassasiyetiniz için teşekkürler. Kim Milyoner Olmak İster ?  sonuçlarına yazımızın devamında erişebilirsiniz. Umarız sizde şanslı kişiler arasında yerinizi almışsınızdır. Başarılarınızın devamını dileriz herkese

Kim Milyoner Olmak İster Bu Hafta

Konumuzda devamlı olarak güncel yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları yayınlanmaktadır. Bu hafta Ağustos ayının başvuru sonuçlarını yayınlamaya devam ediyoruz.

Kim milyoner olmak ister yarışması için Eylül 2018 ayının ikinci haftası için sonuçları yayınlamaya devam ediyoruz. 08 Ağustos 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

08-eylul-2018-kim-milyoner-olmak-ister-basvuru-takip-sonuclari

Bedava internet

Cep Telefonu operatörlerinin sunmuş olduğu mobil internet hizmetlerinden bedava yararlanmak için daha önce yayınlanan Mobil bedava internet paketleri 2018 nasıl yapılır konumuzu da incelemenizde fayda var. Bu yazımızda Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone olmak üzere tüm operatörler için bedava internet seçenekleri mevcut.

Kim Milyoner Olmak İster Yapımcı Mülakatı

Türkiye’ nin en uzun süreli ve en çok kazandıran yarışma programlarının başında Kim Milyoner Olmak İster geliyor. Adından da anlaşılacağı gibi size milyoner olma şansı tanıyor. Tabi ki yarışmaya başvuru çok fazla ve her gün yeni yarışmacı adayları listeye ekleniyor. Eğer yarışmanın sitesi üzerinden tüm bilgilerinizi girdiniz ve ATV Yenibosna binasına davet edildiyseniz. Burada 25 Soruluk bir testi dolduruyorsunuz. Daha sonra sonuçlara göre sizle tekrar bir mülakat yapılıp yarışma adaylığınız için dönüş yapılmasını bekliyorsunuz. Tüm işleyiş bu şekilde devam ediyor. Sizlere Kim Milyoner Olmak İster Başvuru sonucu yani Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakat sonuçları için sitemizi takip edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakat sonuçları haftalık olarak güncellenmektedir.

kim-milyoner-olmak-ister-08-eylul-2018-yapimci-mulakati

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu yaptınız peki aranmadan da başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Sonuçlar her salı günü sitemizde yayınlanmakta. Ayrıca yine internet sitemizde düzenli olarak bu liste yayınlamaktadır. Genelde başvuru yaptıktan sonra 2 hafta sonra kontrol edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Başvuru listeleri yukarıda anlattığımız gibi internet sitemizde yayınlandığını belirtmiştik. Ayrıca başvuru formunu doldurduktan 2 hafta sonrada telefonunuzu yanınızdan ayırmayınız. Çünkü 2 hafta sonra aramalar genelde başlıyor ve mülakat için davet ediliyorsunuz.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Çağrılma Süreci

Tüm mülakatları başarı ile geçtiniz ve sonunda o büyük gün geliyor. Kim milyoner olmak ister yarışmasında artık yarışacak ve hayallerinizi gerçekleştirme şansına sahip oldunuz. Peki şimdi süreç nasıl işleyecek. Öncelikle sizden 3 joker adayınızın isim soy isim meslek ve telefon bilgileri mail ile isteniyor. Genellikle tüm çekimler hafta sonu yapılmakta. Yanınızda çekime giderken 2 kıyafet bulundurmanız isteniyor. Hangi kıyafet kamerada daha iyi çıkarsa onu giymeniz isteniyor. Ayrıca stüdyoya gelecek yakınlarınızın da isimlerini vermeniz gerekiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına şuana kadar 2 Milyon civarında kişi başvurmuş. Binlerce başvuru arasında şans bize de güldüğünde neler yapacağız bu sayfada onları paylaşacağız. Bu sayfamızı bir forum gibi kullanmayı düşünerek oluşturduk. Herkes yarılma ile ilgili bildiklerini, duyduklarını, gördüklerini paylaşmasını sağlamak istiyoruz. Yarışmaya seyirci olarak bile katılan herkesin yorum ve görüşlerini paylaşmasını umuyoruz..

Yorum alanına yazarak hem yarışmaya başvuran diğer arkadaşların bilgi sahibi olmasını hemde birbirimize yardımcı olma amaçlı yorumlarınızı bekliyoruz.

En Çok Sorular sorulardan bazıları; 

Soru ve Cevaplar

Soru 1: Kimi zaman tartışmaya açık sorular soruluyor. Bu sorular ile ilgili eleştiriler geliyor mu?

Hazırlanan tüm sorular kesinlikle araştırması yapılan ve net yanıtlara karşılık gelen sorulardır. Türk Dil Kurumu, ansiklopediler ve ilgili makaleler ele alınarak hazırlanan sorular olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Soru 2: Yarışmaya 1 yıl önce katılmıştım fakat param hali hazırda yatmış değil. Sizce ne yapabilirim?

Bu sorunu çözmek için sizler de 9 aylık süreyi doldurduktan sonra hali hazırda paranız yatmadıysa Atv reklam departmanını arayabilir ve sorunu iletebilirsiniz. Gerekli yardım ilgili birim tarafından yapılacak ve sorun çözülecektir.

Soru 3: Sözlü ve yazılı mülakat arası geçen süre ne kadar?

Sözlü mülakattan çok kısa bir süre sonra başvuru yapan kişiyi vakit kaybetmeden çağırıyorlar. Eğer sonuç olumsuzsa zaten geri dönüş alamıyorsunuz.

Soru 4: Daha önce kayıt işlemlerini yaptım ve 1 hafta kadar sonra mülakatlara çağrıldım ve 0850’li bir numaradan geri dönüş aldım ancak birtakım işlerim olduğu için gidemedim ve görevli kadın bu numara aracılığı ile ne zaman müsait olursanız ulaşabilirsiniz dediler ancak ilgili numarayı kaybettim. Sence ne yapmam gerekiyor?

Ben atv müşteri hizmetlerine ulaşarak ad ve soyad bilgilerimi ilettim ve kontrol işlemini gerçekleştirdikten sonra numarayı verdiler.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
 • Cengiz SEMERCİ ;

  İyi akşamlar. Ben üç yıl önce başvuru yapmıştım ama her hangi bir dönüş yapılmadı. Herhalde beni unuttular diye geçen aylarda tekrar başvuru yaptım bu sefer de daha önce başvurunuz yapılmıştır diye uyarı verdi. Diyeceğim şu ki daha önceki başvurumdan sonra aranılıyorsun ulaşılmadım mı diye düşünmeye başladım. Yardımcı olur musunuz ?

  10 Eylül 2018 23:00

  Warning: Illegal string offset 'max_depth' in /home/teknointernet/public_html/wp-content/themes/wpHaberV3/functions.php on line 537
 • POPÜLER FOTO GALERİLER
  SON DAKİKA HABERLERİ
  İLGİLİ HABERLER