SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Kim milyoner olmak ister başvuru takip Ağustos yarışmacı sonuçları

Kim milyoner olmak ister yarışmacı adaylarının merakla beklediği Kim milyoner olmak ister başvuru takip konumuzda bu hafta Ağustos ayının ikinci haftasındaki yarışmacıları açıklıyoruz. Kim milyoner olmak ister mülakat aşamasını geçip geçmediğinizi yazımızdan takip numaranız ile öğrenebilirsiniz.

Kim milyoner olmak ister başvuru takip Ağustos yarışmacı sonuçları
Bu haber 10 Ağustos 2018 - 14:33 'de eklendi ve 1.929 kez görüntülendi.


Bu yazımızda Kim Milyoner Olmak ister Başvuru takip sonuçlarını Kim Milyoner Olmak ister başvuru numarası ile Ağustos ayının ikinci haftası içinde yarışacak adaylar olarak bulabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları için bu haftanın güncel yarışmacıları için yazımızın takip edebilirsiniz.

Ekranların en uzun soluklu yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster, Kenan Işık ile serüvenine başladı. Yarışmanın sunuculuğu, Kenan Işık’ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olmasından dolayı, sezon sonuna kadar sırasıyla birçok ünlü yıldız tarafından devam ettirildi. Daha sonra Selçuk Yöntem 3 yıl boyunca programın sunuculuğunu yapmaya devam etti ve 2017 Şubat ayından itibaren şu anki sunucusu olan Murat Yıldırım’a devretti.

Dünyada ve Türkiye’nin en çok izlenen ve para kazandıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster? Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmaya hak kazananların listesini bu yazımızda 2018 Ağustos ayının yarışmacı adaylarını Kim Milyoner Olmak ister Başvuru takip Sonuçları olarak bulabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster? Yarışma programı hafta içi Pazartesi ve hafta sonu Cumartesi günleri seyircisi ile ekranlarda buluşmaktadır. Kim Milyoner Olmak İster yarışması Atv ekranlarında.

Kim Milyoner Olmak İster Çin Seddi Sorusu

Atv’de yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmasında ‘Çin Seddi nerededir?’ sorusuna iki joker kullanarak doğru cevap verebilen yarışmacı sosyal medyada gündem olmuştu. Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar, çok konuşulan bu olayın ‘viral reklam’ olduğuna inandığını söyledi. Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmasındaki ‘Çin Seddi nerededir?’ sorusu sonrası tavrı ve cevapları ile sosyal medyada gündem olan yarışmacının reklam olduğunu düşündüğünü söyledi.

Mesut Yar, Yahu tamam, iyi hoş eğlendik filan ama siz gerçekten “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında “Çin Seddi nerededir?” sorusunda doğruya iki joker hakkını kullanarak gidebilen yarışmacı olduğuna inanıyor musunuz? Ben inanmıyorum. Kişisel fikrim budur. Ayrıca dünyada bütün TV mecralarında çeşitli yapımların böyle “viral reklam” çalışması olduğunu da biliyorum. Amaç dikkat çekip yapımı izlenir hale getirmek ya da adını duyurmaktır.

ATV’de Murat Yıldırım’ın sunduğu ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasında ilginç anlar yaşandı. Yarışmaya İstanbul’dan katılan 26 yaşındaki Su Ayhan isimli yarışmacı, 4. soruda hem sunucuyu hem de ekran başındakileri şaşkınlığa uğrattı.

Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan yarışmacı Su Ayhan, 2 yılda 6 iş değiştirdiğini belirtti. 4. soruda ‘Çin Seddi nerededir?’ sorusuyla karşılaşan Ayhan, “Cevabı biliyorum ama şu an biraz şey oldum” diyerek seyirci jokerini kullanmak istedi.

İlk joker hakkını seyirciden yana kullanan yarışmacı, istediği cevabı alamadı. Seyircinin sadece yüzde 51’i Çin cevabını verdi fakat yarışmacı Su Ayhan bu kez de telefon jokerini kullandı. Telefondaki arkadaşından Çin cevabını alan Ayhan, doğru şıkkı işaret ederek yarışmaya devam edebildi.

Su Ayhan, sesli soruda doğru cevap olan “Yaşar Güvenir” yerine “Özdemir Erdoğan” şıkkını seçince bin TL alarak yarışmadan elendi.

Yarışmacıyla ilgili sosyal medyadan çok sayıda yorum geldi. Twitter’da da ‘Çin Seddi’ kelimesi trend oldu.

Kim Milyoner Olmak İster Bu Hafta

Konumuzda devamlı olarak güncel yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları yayınlanmaktadır. Bu hafta Ağustos ayının başvuru sonuçlarını yayınlamaya devam ediyoruz.

Kim milyoner olmak ister yarışması için Ağustos 2018 ayının ikinci haftası için sonuçları yayınlamaya devam ediyoruz. 09 Ağustos 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

09-Ağustos-2018-kim-milyoner-olmak-ister

Kim milyoner olmak ister yarışması için Ağustos 2018 ayının ikinci haftası için sonuçları yayınlamaya devam ediyoruz. 08 Ağustos 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

08-agustos-2018-kim-milyoner-olmak-ister-başvuru-sonuclari

07 Ağustos 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

07-agustos-2018-kim-milyoner-olmak-ister-başvuru-sonuclari

Siz değerli katılımcılarımıza duyuru: Bizim amacımız sizlere katılımcı numaraları duyurmak , şanslı numaralara herhangi bir müdahale yapmamız söz konusu değil. Siz değerli katılımcılara en hızlı şekilde sonuçları sunmak için çalışıyoruz , bizi takip ettiğiniz ve hassasiyetiniz için teşekkürler. Kim Milyoner Olmak İster ?  sonuçlarına yazımızın devamında erişebilirsiniz. Umarız sizde şanslı kişiler arasında yerinizi almışsınızdır. Başarılarınızın devamını dileriz herkese

06-Ağustos-2018-Kim-Milyoner-Olmak-İster

Bedava internet

Cep Telefonu operatörlerinin sunmuş olduğu mobil internet hizmetlerinden bedava yararlanmak için daha önce yayınlanan Mobil bedava internet paketleri 2018 nasıl yapılır konumuzu da incelemenizde fayda var. Bu yazımızda Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone olmak üzere tüm operatörler için bedava internet seçenekleri mevcut.

Kim Milyoner Olmak İster Yapımcı Mülakatı

Türkiye’ nin en uzun süreli ve en çok kazandıran yarışma programlarının başında Kim Milyoner Olmak İster geliyor. Adından da anlaşılacağı gibi size milyoner olma şansı tanıyor. Tabi ki yarışmaya başvuru çok fazla ve her gün yeni yarışmacı adayları listeye ekleniyor. Eğer yarışmanın sitesi üzerinden tüm bilgilerinizi girdiniz ve ATV Yenibosna binasına davet edildiyseniz. Burada 25 Soruluk bir testi dolduruyorsunuz. Daha sonra sonuçlara göre sizle tekrar bir mülakat yapılıp yarışma adaylığınız için dönüş yapılmasını bekliyorsunuz. Tüm işleyiş bu şekilde devam ediyor. Sizlere Kim Milyoner Olmak İster Başvuru sonucu yani Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakat sonuçlarını açıklıyoruz.

Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakat sonuçları haftalık olarak güncellenmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakat sonuçları için Ağustos ayının ikinci mülakat sonuçları belli oldu. 09.08.2018 Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakat sonuçları aşağıdaki gibidir.

09-Ağustos-2018-kim-milyoner-olmak-ister-yapimci-mulakati

Ağustos 2018 için ilk mülakat sonuçları.  06.08.2018 Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakat sonuçları

06-Ağustos-2018-kim-milyoner-olmak-ister-yapimci-mulakati

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu yaptınız peki aranmadan da başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Sonuçlar her salı günü sitemizde yayınlanmakta. Ayrıca yine internet sitemizde düzenli olarak bu liste yayınlamaktadır. Genelde başvuru yaptıktan sonra 2 hafta sonra kontrol edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Başvuru listeleri yukarıda anlattığımız gibi internet sitemizde yayınlandığını belirtmiştik. Ayrıca başvuru formunu doldurduktan 2 hafta sonrada telefonunuzu yanınızdan ayırmayınız. Çünkü 2 hafta sonra aramalar genelde başlıyor ve mülakat için davet ediliyorsunuz.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Çağrılma Süreci

Tüm mülakatları başarı ile geçtiniz ve sonunda o büyük gün geliyor. Kim milyoner olmak ister yarışmasında artık yarışacak ve hayallerinizi gerçekleştirme şansına sahip oldunuz. Peki şimdi süreç nasıl işleyecek. Öncelikle sizden 3 joker adayınızın isim soy isim meslek ve telefon bilgileri mail ile isteniyor. Genellikle tüm çekimler hafta sonu yapılmakta. Yanınızda çekime giderken 2 kıyafet bulundurmanız isteniyor. Hangi kıyafet kamerada daha iyi çıkarsa onu giymeniz isteniyor. Ayrıca stüdyoya gelecek yakınlarınızın da isimlerini vermeniz gerekiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına şuana kadar 2 Milyon civarında kişi başvurmuş. Binlerce başvuru arasında şans bize de güldüğünde neler yapacağız bu sayfada onları paylaşacağız. Bu sayfamızı bir forum gibi kullanmayı düşünerek oluşturduk. Herkes yarılma ile ilgili bildiklerini, duyduklarını, gördüklerini paylaşmasını sağlamak istiyoruz. Yarışmaya seyirci olarak bile katılan herkesin yorum ve görüşlerini paylaşmasını umuyoruz..

Yorum alanına yazarak hem yarışmaya başvuran diğer arkadaşların bilgi sahibi olmasını hemde birbirimize yardımcı olma amaçlı yorumlarınızı bekliyoruz.

En Çok Sorular sorulardan bazıları; 

Soru ve Cevaplar

Soru 1: Kimi zaman tartışmaya açık sorular soruluyor. Bu sorular ile ilgili eleştiriler geliyor mu?

Hazırlanan tüm sorular kesinlikle araştırması yapılan ve net yanıtlara karşılık gelen sorulardır. Türk Dil Kurumu, ansiklopediler ve ilgili makaleler ele alınarak hazırlanan sorular olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Soru 2: Yarışmaya 1 yıl önce katılmıştım fakat param hali hazırda yatmış değil. Sizce ne yapabilirim?

Bu sorunu çözmek için sizler de 9 aylık süreyi doldurduktan sonra hali hazırda paranız yatmadıysa Atv reklam departmanını arayabilir ve sorunu iletebilirsiniz. Gerekli yardım ilgili birim tarafından yapılacak ve sorun çözülecektir.

Soru 3: Sözlü ve yazılı mülakat arası geçen süre ne kadar?

Sözlü mülakattan çok kısa bir süre sonra başvuru yapan kişiyi vakit kaybetmeden çağırıyorlar. Eğer sonuç olumsuzsa zaten geri dönüş alamıyorsunuz.

Soru 4: Daha önce kayıt işlemlerini yaptım ve 1 hafta kadar sonra mülakatlara çağrıldım ve 0850’li bir numaradan geri dönüş aldım ancak birtakım işlerim olduğu için gidemedim ve görevli kadın bu numara aracılığı ile ne zaman müsait olursanız ulaşabilirsiniz dediler ancak ilgili numarayı kaybettim. Sence ne yapmam gerekiyor?

Ben atv müşteri hizmetlerine ulaşarak ad ve soyad bilgilerimi ilettim ve kontrol işlemini gerçekleştirdikten sonra numarayı verdiler.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER