SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Kim Milyoner Olmak ister 770. Bölüm Eylül Yarışmacıları

Kim Milyoner Olmak ister yarışması için Kim Milyoner Olmak ister başvuru takip numarası ile seçilen ve 8 Eylül 2018 tarihinde Cumartesi günü yayınlanan 770. Bölüm yarışmacıları ve resimli özgeçmişleri konumuzda

Kim Milyoner Olmak ister 770. Bölüm Eylül Yarışmacıları
Bu haber 08 Eylül 2018 - 14:36 'de eklendi ve 1.120 kez görüntülendi.


Kim milyoner olmak ister yarışmasında bu hafta yarışan adayların resimleri ve özgeçmişlerini bulabilirsiniz. Kim milyoner olmak ister başvuru takip numaranız ile mülakat için çağırılan adaylar arasında siz de yer alabilirsiniz. Kim milyoner olmak ister başvuru takip numaranızı biliyorsanız mülakat adayları arasında olup olmadığınızı da kontrol edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Oktay Bilal Çıkılı

Aslen Adanalı olan 32 yaşındaki yarışmacımız Oktay Bilal Çıkılı, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu. Yüksek lisansını Tu Delft Üniversitesinde tamamlayan Oktay Bey, dokuz yıl yurt dışında yaşamış. Oktay Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla iş kurmak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yasemin Tecimer

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olan Yasemin Tecimer, yüksek lisansını Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Bölümünde tamamladıktan sonra doktorasını York Üniversitesi Davranış Bilimleri Bölümünde tamamlamış. London image enstitüsünde İmaj ve Marka eğitimi, Paris Diplomasi akademisinde ise Protokol eğitimi almış olan Yasemin Hanım, Türkiye’de ilk protokol akademisinin kurucusu. Protokol ve marka danışmanı ve aynı zamanda eğitimcisi olan yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, babasının adına okul yaptırmak istiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Nuri Ensari

Yarışmaya Mardin’den katılan 50 yaşındaki yarışmacımız Nuri Ensari, evli ve iki çocuk babası. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Nuri Bey, yirmi beş senedir aile hekimi olarak çalışıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Özlem Akyol

Aslen Çankırılı olan 31 yaşındaki yarışmacımız Özlem Akyol, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Yakın Doğu Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu olan Özlem Hanım, yüksek lisansını Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünde tamamlamış. Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalışan Özlem Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı eğitim hayatı için kullanacağını söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yunus Yörük

Aslen Ankaralı olan 35 yaşındaki yarışmacımız Yunus Yörük, yarışmaya Balıkesir’den katılıyor. Süt ve süt ürünleri üreten ailen şirketlerinde yönetim kurulu başkan yardımcısı olarak çalışan Yunus Bey, yarışmada 60.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayla birçok insana yardım etmek istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Dicle Narin Korkmaz

Aslen Diyarbakırlı olan 21 yaşındaki yarışmacımız Dicle Narin Korkmaz, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencisi olan Dicle Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla yurt dışında yüksek lisans eğitimi almak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Betül Görgülü

Aslen Muğlalı olan 42 yaşındaki yarışmacımız Betül Görgülü, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuvar mezunu olan Betül Hanım, İstanbul Devlet Opera ve Balesinde korist olarak çalışıyor. Şu anda nişanlı olan Betül Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı evlilik masrafları için kullanacağını söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Emin Arigsoy

Evli ve iki çocuk babası olan Emin Arigsoy, kırk senedir Kanada’da yaşıyor. Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisansını Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde tamamlayan Emin Bey, makine mühendisliğinden emekli olmuş. Emekli olduktan sonra yaz aylarında Türkiye’de yaşayan Emin Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı bir hayır kurumuna bağışlamak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Cemile Mısra Ünver Eryurdakul

Evli ve bir çocuk annesi olan 38 yaşındaki yarışmacımız Cemile Mısra Ünver Eryurdakul, Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü mezunu. Global bir firmada insan kaynakları uzmanı olarak çalışan Mısra Hanım’ın yarışmadaki hedefi 30.000 TL’lik ödül.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER