SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Kim milyoner olmak ister 6 Ağustos 2018 Yarışan Tüm Yarışmacılar

Ekranların en uzun soluklu bilgi yarışması Kim milyoner olmak ister Atv ekranlarında. 6 Ağustos 2018 Pazartesi akşamı Kim milyoner olmak ister programına katılan tüm yarışmacılar ve detaylı bilgileri konumuzda.

Kim milyoner olmak ister 6 Ağustos 2018 Yarışan Tüm Yarışmacılar
Bu haber 07 Ağustos 2018 - 6:17 'de eklendi ve 1.072 kez görüntülendi.


Ekranların en uzun soluklu yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster, Murat Yıldırım’ ın sunumu ile Atv ekranlarında devam ediyor.  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı hafta içi Pazartesi ve hafta sonu Cumartesi günleri izleyicisi ile ekranlarda buluşmaktadır. Bu haftaki Kim Milyoner Olmak İster yarışmacılarını tanıttığımız yazımızda detayları bulabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Özlem Lale

Yarışmaya İstanbul’dan katılan yarışmacımız Özlem Lale, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dramatik Yazarlık Bölümü mezunu. Şu anda Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İslam Sanatları Bölümünde yüksek lisans eğitimi alan Özlem Hanım, TRT’de oyun yazarı olarak çalışıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Ahmet Serdar İldar

Evli ve bir çocuk babası olan 38 yaşındaki yarışmacımız Ahmet Serdar İldar, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Yüksek lisansını Paris Descartes Üniversitesi Hukuk Fakültesinde yapan Ahmet Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla ev satın almak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Hakan Erce

Aslen Kayserili olan 23 yaşındaki yarışmacımız Hakan Erce, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü son sınıf öğrencisi olan Hakan Bey, şu anda özel bir şirkette finansal danışmanlık stajı yapıyor. Yarışmadaki hedefi 60.000 TL olan Hakan Bey, ödül kazanması durumunda, bu parayla Almanya’da yüksek lisansını tamamlamak istiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Gülay Çetin

Aslen İzmirli olan 46 yaşındaki yarışmacımız Gülay Çetin, yirmi iki sene Amerika’da, iki sene de Londra’da yaşamış. Uçuş hostesliği, muhasebecilik ve rehberlik gibi mesleklerde çalışan Gülay Hanım, dört yıl önce Türkiye’ye geri dönmüş. Gülay Hanım, yarışmaya hasta anne ve babasının ısrarı üzerine katılıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Denizhan Değirmenci

21 yaşındaki yarışmacımız Denizhan Değirmenci, yarışmaya İzmir’den katılıyor. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi olan Denizhan Bey’in yarışmadaki hedefi sekizinci soruya kadar gelebilmek.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Sümeyye Büyük

Aslen Bursalı olan 21 yaşındaki yarışmacımız Sümeyye Büyük, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi. Uzmanlığını anestezi alanında yapmak isteyen Sümeyye Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu paranın bir kısmıyla eve yardım etmek, diğer kısmıyla ise kardeşlerinin yurt dışı eğitim masraflarını karşılamak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Serdal Baştuğ

1974 Kırıkkale doğumlu olan Serdal Baştuğ, yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Evli ve iki çocuk babası olan Serdal Bey, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Şu anda kardiyoloji uzmanı olarak çalışan Serdal Bey, yarışmada 125.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Hidayet Ebru Yumlu

Yarışmaya İstanbul’dan katılan 41 yaşındaki yarışmacımız Hidayet Ebru Yumlu, evli ve bir çocuk annesi. İstanbul Üniversitesi Konservatuar Fakültesi mezunu olan Ebru Hanım, uzun yıllar müzik öğretmenliği yapmış. Son iki senedir bir kuruma bağlı olmadan özel dersler veren Ebru Hanım, yarışmada 15.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda, bu parayla kızını Paris-Disneyland’a götürmek istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Furkan Oruç

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencisi olan 21 yaşındaki yarışmacımız Furkan Oruç, aslen Tokatlı. Yarışmadaki hedefi 125.000 TL olan Furkan Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı topluma yararlı bir iş için kullanmayı planlıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı İrem Aydın

Aslen Tokat’ lı olan yarışmacımız İrem Aydın, yarışmaya Eskişehir’ den katılıyor. Anadolu Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarım öğrencisi olan İrem Hanım, yarışmada 250.000 TL kazanmayı hedefliyor. İrem Hanım, hedefine ulaşması durumunda, bu parayla Amerika’ da oyun tasarım eğitimi almak istediğini söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Ali Barutçuoğlu

Aslen İzmir’ li olan yarışmacımız Ali Barutçuoğlu, beş yıla yakın bir süredir İstanbul’ da yaşıyor. Özel bir finans şirketinde bankacı olarak çalışan Ali’ bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla Filipinler’ e gitmek istediğini söylüyor.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER