Anasayfa / Mobil Teknolojiler / İşte Tanıtılması Beklenen iPhone 8 Özellikleri

İşte Tanıtılması Beklenen iPhone 8 Özellikleri

Bu akşam tanıtımı gerçekleşecek olan iPhone 8 özellikleri nasıl olacak? 10. yıl ile birlikte Apple bizlere neler sunacağını hep birlikte göreceğiz. İşte ortaya çıkan tüm bilgilerle, iPhone 8 özellikleri, fiyatı ve çok daha fazlası! iPhone 8 özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi en çok merak edilen konuların başında geliyor. Apple’ın 10. yıla özel olarak bizlere sunacağı iPhone 8, birçok noktada ciddi yeniliklere ve özellikle tasarım alanında revizyonlara gidiyor. 10. Yıla özel iPhone 8 (iPhone X) bakalım bize hangi özellikleri sunuyor?

Hatırlatmakta fayda var. Yeni iPhone için beklenen gün 12 Eylül akşamı! Apple canlı yayını ise editörlerimizin yorumlarıyla, Teknosa’nın katkılarıyla YouTube canlı yayınımızdan izleyebileceksiniz.

iPhone 8 özellikleri ve fiyatı

En büyük değişikliklerden biri düzelen ekran kasa oranı ve yeni ekran Teknolojisi olacak. iPhone 6 modelinden beri süregelen tasarım anlayışı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte aynı şekilde devam etmişti. Bu kez çerçevesiz telefonların döneminde Apple da kayıtsız kalamayacak gibi görünüyor.

Elbette yeni cihazın en büyük değişimi ekran/kasa oranı ile karşımıza çıkıyor. Xiaomi Mi Mix modeline benzer olarak ön yüzün neredeyse tamamı ekrandan oluşuyor. Sadece kamera ve hoparlör için ufak bir kasa boşluğu bırakılmış.

iPhone 8 canlı yayın!

12 Eylül‘de tanıtılacak olan iPhone 8 fiyatı 999 dolar olacak. 256 GB iPhone 8 fiyatı ise 1,099 dolar olacakken, 512 GB’lik en yüksek model 1.119 dolar fiyatla raflara çıkacak. Çıkış tarihinin ise tanıtım günü olan 12 Eylül’den bir hafta sonrası düşünülüyor.

Özel canlı yayın sırasında; iPhone 8 özellikleri ve fiyatı, iPhone 8 Plusözellikleri ve 10. yıl özel iPhone X tanıtılacak.

Kaynak: Shiftdelete

 

Hakkımızda TeknoYazar

İlginizi Çekebilir

İşte Beklenen iPhone 8 ve Galaxy S8 değerlendirmesi

Apple’ın düzenlediği etkinlikte tanıttığı yeni amiral akıllı telefonu iPhone 8 ile birçok farklı yeniliğe imza attı. İşte iPhone 8 ile Samsung’un sınırları zorlayan telefonu Galaxy S8 tarafsız karşılaştırması.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir