SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

iPhone’ un Sonraki Adımı Ne Olacak?

iPhone’ un Sonraki Adımı Ne Olacak?
Bu haber 14 Haziran 2013 - 9:27 'de eklendi ve 576 kez görüntülendi.

iOS 7‘ nin duyurulması ile birlikte Apple’ ın iPhone ayağında nasıl davranacağı merakla bekleniyor. iPhone 5S ve iPhone 6 modelleri beklentiler arasında yer alırken, 4,7″ büyüklüğünde bir akıllı telefon ve 5,7″ büyüklüğünde bir phablet beklentiler arasında öne çıkıyor. Bununla birlikte ucuz bir iPhone üretmeyi de planladığı söylenen Apple’ ın bu telefonu $99 seviyesine getirmeye çalıştığı düşünülüyor.

Ucuz iPhone ile ilgili söylentiler uzunca bir süre (kaynaklara göre 4 yıl) dolaşacak gibi görünürken, büyük ekranlı iPhone için iPhone 6′ yı bekleyebiliriz. Daha önceki tecrübelerimize dayanarak şunu da söylemeliyiz ki, Apple son ana kadar ürettiği cihazlar ile ilgili her an her değişikliği yapabiliyor. Yani bir son dakika değişikliği de muhtemel. Bu yüzden en azından Samsung’ un atacağı adımları takip edeceğini de söyleyebiliriz.

Bu haberler doğrultusunda önümüzdeki yıllar içerisinde büyük ekranlı, küçük ekranlı, daha ucuz, daha pahalı ve farklı renklere sahip iPhone modelleri beklenenler arasında yer alıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER