SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Google, Play Store Kredisi Dağıtıyor

Google, bazı kullanıcıları için Play Store alışverişlerinde kullanabilecekleri kredi dağıtıyor. Verilen kredi çok yüksek rakamları temsil etmiyor ancak düşük maliyetli uygulama, film gibi içerikler için işe yarayacaktır.

Google, Play Store Kredisi Dağıtıyor
Bu haber 30 Temmuz 2017 - 7:43 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.


Google, seçtiği kullanıcılarına Play Store kredisi veriyor. Herkes bu krediden faydalanamıyor ve faydalanacak kullanıcıların da, kredilerini harcayabilmek için Eylül ayına kadar süreleri bulunuyor. Aslında bu kredi çok fazla değil. Yurt dışındaki bazı kullanıcılara 1 dolarlık krediler tanımlandı bile.

Dağıtılan kredi, Google’ın kullanıcılara dağıttı ilk promosyon sayılmaz. Google daha önceden de kullanıcılarına belli zamanlarda dağıtımda bulunmuştu. Öncekilerin değerleri daha düşüktü ancak bu seferki kredi 1 dolarlık. 1 dolarlık kredi ile çok fazla şey yapamayabilirsiniz ancak ücreti düşük oyunları, filmleri, kitapları, kısaca Play Store’da ücreti düşük olan her şeyi satın alabilirsiniz. Siz de Play Store hesabınızı kontrol ederek, hesabınıza herhangi bir promosyon tanımlanmış mı öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Play Store’da alışveriş yapmak istiyorsanız illa ki Google’ın size para dağıtmasını beklemenize gerek yok. Aslında parayı yine Google verecek ama bu sefer biraz daha farklı yolla. Google Ödüllü Anketler’i kullanıp günde kısa bir sürenizi ayırarak 2 tl’ye kadar para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paraları da Play Store’da dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Play Store Kredisi Kazanma Yöntemi 2

Farklı alanlardaki yorum ve geri bildirimleri anketler ile paylaşma imkanı sunan Google Ödüllü Anketler uygulaması Türkiye için kullanıma sunuldu. Anket sorularının cevaplanması ile kullanıcılarına Google Play kredisi kazandıracak olan anket uygulaması, Google Surveys kullanıcıları tarafından oluşturulan anketleri paylaşıyor.

Aksi belirtilmediği takdirde anket cevaplarını anonim ve toplu olarak kullanan Google Ödüllü Anketler uygulamasını play store’dan indirebilirsiniz. Son olarak kullanıcıların cevapladıkları her bir anket başına 3 TL’ye varan miktarda Google Play kredisi kazanacağını ve bu kredileri uygulama, film, oyun ve kitap satın almak için kullanabileceğini de ekleyelim.

 

Kaynak:webtekno-webrazzi


Etiketler :

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER