Anasayfa / Mobil Teknolojiler / Google Pixel OLED ekran ile gelebilir!

Google Pixel OLED ekran ile gelebilir!

Cihazların bağlantı problemleri ve resmi olarak satışa sunulmadığı ülkelerde aracı firmaların uyguladığı yüksek fiyat politikası, Google Pixel ve Pixel XL modellerini kullanıcılar için cazip bir ürün olmaktan çıkardı.
ABD’de bulunan GSM operatörleri Pixel serisi için siparişlerini durdururken, Google’ın hatasını telafi edebilmek için yoğun bir çalışma sürdürdüğü Pixel 2 modeli hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı.

Google Pixel 2 modeli kavisli OLED ekran ile gelebilir!

Güney Kore basınında çıkan haberlere göre Google, yeni nesil Pixel modelinde kullanmayı planladığı kavisli OLED panellerin üretimi için LG Display’e 1 trilyon won ödemeyi teklif etti.

LG Display’in Google’ın teklifini gözden geçirdiği belirtilirken, uzmanlar teklif edilen 1 trilyon Güney Kore wonu ile LG’nin OLED üretim hattını çok rahat bir şekilde genişletebileceğini ifade ediyorlar.
Kendi ürünleri ve Apple Watch için kavisli OLED ekran üretimi gerçekleştiren LG Display’in, hali hazırda akıllı telefonlar için üretim yapacak kapasitede olmadığı belirtiliyor.
Kavisli OLED ekranları önümüzdeki dönemde çok sayıda amiral gemisi telefonda karşımıza çıkacak. Bu konuda ilk adımın, iPhone 8 için Samsung’a panel siparişi veren Apple’dan gelmesi bekleniyor.

Google Pixel XL'ın üretim maliyeti ne kadar?

Hakkımızda TeknoYazar

İlginizi Çekebilir

İşte Beklenen iPhone 8 ve Galaxy S8 değerlendirmesi

Apple’ın düzenlediği etkinlikte tanıttığı yeni amiral akıllı telefonu iPhone 8 ile birçok farklı yeniliğe imza attı. İşte iPhone 8 ile Samsung’un sınırları zorlayan telefonu Galaxy S8 tarafsız karşılaştırması.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir