SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Google Helpouts’ u Duyurdu! Videolu Uzman Desteği

Google Helpouts’ u Duyurdu! Videolu Uzman Desteği
Bu haber 22 Ağustos 2013 - 10:46 'de eklendi ve 661 kez görüntülendi.


Google bir süredir üzerinde çalıştığı Helpouts projesini resmi olarak duyurdu. Helpouts bir video görüşme hizmeti, ancak diğer video chat servislerinden farklı olarak sadece uzman görüşlerine başvurmak için kullanılacak. Herhangi bir problemle karşılaşan kullanıcılar, problem çözümü için bir uzmana danışmak istediği zaman Helpouts servisinden faydalanarak sorularına cevap arayabilecek.

Aslen Google’ un sohbet servisi Hangouts‘ a bağlı bir hizmet olan Helpouts hali hazırda ingilizce olarak Home & Garden, Computer & Electronics, Cooking & Education, Health & Counseling, Nutrition & Fitness, Fashion & Beauty ve Art & Music kategorilerinde hizmete hazır. Yardımcı ile yardım isteyen arasındaki anlaşmalardan %20 pay alacak olan Google ücretsiz yardımda bulunmak isteyenlere de elbette izin verecek.

helpouts-anasayfa

Servis henüz halka açık olmamakla beraber test sürüm olarak yayında. Servisi kullananlar ödeme seçeneklerinin peşin veya iş bitiminde yapılabilmesine olanak tanıyor. Bununla birlikte işlemin tamamlanmadığı durumlarda geri ödemeye de izin veriyor. Şu anda sadece davetiye ile üyelik kabul eden servisin ne zaman işleve alınacağı ise bilinmiyor.


Etiketler :

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER