Anasayfa / Mobil Teknolojiler / Galaxy Note 8 Broşür Detayları Netleşti

Galaxy Note 8 Broşür Detayları Netleşti

Galaxy Note 8, tanıtım tarihi yaklaşıyor ve her gün yepyeni bir sızıntı internet alemine düşüyor. Bu sefer ise modele ait birçok özelliğin gerçek anlamda yer aldığı orjinal tanıtım broşürü internete düştü. Tanıtımına oldukça kısa bir süre kalan Galaxy Note 8, her gün yepyeni bir sızıntı ile gündeme geliyor. Hakkında neredeyse bilinmeyen hiçbir detayın kalmadığı model, bu defaysa tanıtım broşürü ile karşımızda.

Galaxy Note 8 özellikleri doğrulandı

Şu ana kadar birçok sızıntı ile haberlerimize konuk olan Galaxy Note 8, modelde yer alacak özellikleri bakımından iddiadan öteye gidemiyordu.

Bu defa Avusturyalı Ausdroid editörlerinden gelen sızıntıda yer alan broşür ise Galaxy Note 8 modelinin özelliklerini kesinleştirir nitelikte. Resmi tanıtımının ardından modelin tanıtımının yapılması için hazırlanan broşürde, modelin tasarımı ve ön plana çıkan birçok özelliği vurgulanıyor.

6,3 inç büyüklüğünde QHD+ Super AMOLED Ekran’ın kullanılacağı Galaxy Note 8, tıpkı Galaxy S8 modelinde olduğu gibi Iris tarayıcıyı bünyesinde barındıracak. Geliştirilmiş bir S Pen ile geleceğinden bahsedilen Galaxy Note 8, hızlı kablosuz şarj ile suya ve toza karşı dayanıklılık sunacak.

Modeldeki en büyük yeniliklerden birisi ise arka tarafta karşımıza çıkıyor.Galaxy Note 8’in arka tarafında yer alan çift kamera, 2x optik yakınlaştırma ve optik görüntü sabitleme (OIS) Teknolojisine sahip. Dual Pixel Sensörkullanılan kamera ayrıca f/1.7 diyafram aralığı sayesinde düşük ışıkta bile oldukça kaliteli fotoğraf çekmeyi vadediyor.

Avusturalya pazarı için siyah ve altın renk seçenekleri ile satışa sunulacak olan Galaxy Note 8’in fiyat bilgisi ise broşürde yer almıyor.

Kaynak:Shiftdelete

Hakkımızda TeknoYazar

İlginizi Çekebilir

Apple 10. Yılına özel olarak iPhone X tanıttı. İşte özellikleri

Apple 10. yılında alışılmışın dışına çıkarak tamamen yeni bir ürün olan iPhone X 'i nihayet resmi olarak tanıttı. iPhone X özellikleri ve fiyatı bakımından dikkat çekiyor. İşte ilgili ve merak ile beklediğiniz tüm soruların yanıtı haberimizde!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir