SON DAKİKA

Teknoloji ve İnternet

Facebook Arkadaşlık Günü Nedir?

Facebook, 12. yaşını kullanıcılarının fotoğraflarından derlenen özel bir video konsepti ile kutluyor. Facebook Arkadaşlık Günü

Facebook Arkadaşlık Günü Nedir?
Bu haber 05 Şubat 2016 - 9:08 'de eklendi ve 108 kez görüntülendi.


Facebook Arkadaşlık Günü ile farklı bir bakış. Facebook‘un son dönemlerde arkadaşlarınız arasında bir video konseptini gördüğünüzü düşünüyorum. Örneğin bir arkadaşınız ile bugün tam 7 yıl önce arkadaş olduysanız Facebook bunu ana sayfanızda size göstererek bir nevi Facebook arkadaşlığınızın yıldönümünü kutlar. Bazı zamanlarda “Vay be o kadar oldu mu?” dedirten bu paylaşımı bu sefer kendine yamalayan Facebook, 12. yaşını sizinle beraber kutluyor.

Ana sayfanızda çıkan ya da buradaki bağlantıdan görebileceğiniz gibi “Arkadaşlık Günün Kutlu Olsun” mesajıyla sizin birkaç resiminizden derlenen bir video ile size güzellik yapan Facebook ekibi dünyanın en büyük sosyal medyası haline geldiği 12. yılında da farklılık yaratmış.

Yukarıda görebileceğiniz resim ile yapılan bu arkadaşlık günü muhabbetinde bu 12. yıl bahanesiyle arkadaşlığın önemine ve güçlülüğüne değinmek istemiş. Bu güne özel olarak hazırlanan ve buradaki bağlantıdaan çıkarma mağazasında görebileceğiniz “En Yakın Arkadaşlar” ve “Arkadaşlık” temalı stikerlar da hazırlandı. “Arkadaşlık Günün Kutlu Olsun! Facebook’un 12. doğum gününde arkadaşlığı kutladığımız için, sen ve arkadaşların hakkında bu videoyu yaptık.” şeklindeki bir mesaj ile aslında güzel bir iş çıkartan Facebook, 1 Milyar’ı aşan kullanıcılarına bir kez daha arkadaşlığın önemini de göstermesi takdire şayan bir hareket olmuş.
 


Etiketler :

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER